Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
101 Renata Kubicka 1966 Mogilno
102 Ewa Galczak 1974 Janikowo
103 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
104 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
105 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
106 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
107 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
108 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
109 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
110 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
111 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
112 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
113 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
114 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
115 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
116 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
117 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
118 Lidia Lament 1955 Inowrocław
119 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
120 Jacek Jaworski 1975 Toruń
121 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
122 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
123 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
124 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
125 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
126 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
127 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
128 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
129 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
130 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
131 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
132 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
133 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
134 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
135 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
136 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
137 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
138 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
139 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
140 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
141 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
142 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
143 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
144 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
145 Marek Puchalski 1970 Kleczew
146 Karol Stawniak 1948 Żnin
147 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
148 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
149 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
150 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
151 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
152 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
153 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
154 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
155 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
156 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
157 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
158 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
159 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
160 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
161 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
162 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
163 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
164 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
165 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
166 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
167 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
168 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
169 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
170 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
171 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
172 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
173 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
174 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
175 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
176 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
177 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
178 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
179 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
180 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
181 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
182 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
183 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
184 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
185 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
186 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
187 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
188 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
189 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
190 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
191 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
192 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
193 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
194 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
195 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
196 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
197 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
198 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
199 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
200 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa