Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
102 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
103 Beata Matyjasik 1965 Inowrocław
104 Beata MATYJASIK 1965 Inowrocław
105 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
106 Katarzyna Malak 1973 Koziegłowy # Biegacze juniora nordic walking team
107 Elżbieta Mądra 1964 Gębice
108 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
109 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
110 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
111 Dominika Lidmann 2007 Parlin Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
112 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
113 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań Ludwików Sport
114 Kacper Lewandowski 2007 Poznań Ludwików Sport
115 Aldona Lewandowska 1968 Poznań Ludwików Sport
116 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
117 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
118 Lidia Lament 1955 Inowrocław
119 Karina Kwiatkowska 1972 Dąbrowa
120 Danuta Kwaśniewska-Barczak 1979 Mogilno
121 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
122 Wiesława Kujawska 1971 Mogilno KSYLON TEAM
123 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
124 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
125 Renata Kubicka 1966 Mogilno
126 Sandra Król 1988 Mogilno
127 Izabela Krojniak 1977 Dąbrowa NSP Parlin
128 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place
129 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
130 Magdalena Kozioł 1992 Łochowice
131 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
132 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
133 Magdalena Koplińska 1979 Niestronno
134 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
135 Kamila Kolberg 1980 Zieleń Kijkowe Trzemeszno
136 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
137 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
138 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
139 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
140 Lidia Kamińska 1977 Gębice
141 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
142 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
143 Tomasz Kaczyński 1974 Mogilno KSYLON TEAM
144 Anna Kaczyńska 1976 Mogilno KSYLON TEAM
145 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
146 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
147 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
148 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
149 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
150 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
151 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
152 Jacek Jaworski 1975 Toruń
153 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
154 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
155 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
156 Anna Janik 1977 Zamość
157 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
158 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
159 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
160 Blanka Isaac 1983 Mogulno
161 Calvin Isaac 1962 Mogilno
162 Aneta Hałajczak 1982 Mogilno
163 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
164 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
165 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
166 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
167 Ewa Galczak 1974 Janikowo
168 Magdalena Forgiel 1975 Barcin
169 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
170 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
171 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
172 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
173 Laura Dombek 2003 Dąbrowa ZSN Gąsawa
174 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
175 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
176 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
177 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
178 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
179 Bartosz Dados 2004 Dąbrowa
180 Dorota Ciążyńska 1969 Niestronno
181 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
182 Grażyna Chojnacka 1962 Dąbrowa
183 Ilona Burczyk 1978 Poznan
184 Sławomir Budny 1968 OSTRÓW WLKP.
185 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
186 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
187 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
188 Joanna Brzezińska 1991 Głęboczek
189 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
190 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
191 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
192 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
193 Leszek Bieliński 1968 Bydgoszcz
194 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
195 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
196 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
197 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
198 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
199 Ewa Balcerzak 1974 Dąbrowa
200 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno