Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
102 Beata Matyjasik 1965 Inowrocław
103 Beata MATYJASIK 1965 Inowrocław
104 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
105 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
106 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
107 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa
108 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
109 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
110 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
111 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
112 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
113 Elżbieta Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
114 Marek Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
115 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
116 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
117 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
118 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
119 Vanessa Nowakowska 2007 Parlinek Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
120 Marta Nowakowska 1987 Bydgoszcz DEAF GARMIN_CUBE
121 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
122 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Extremalni Mogilno
123 Grzegorz Nowakowski 1984 Bydgoszcz DEAF GARMIN_GIANT
124 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
125 Ewa Ogrodna 1978 Trzemeszno
126 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
127 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
128 Michał Ortmann 2007 Sucharzewo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
129 Danuta Orłowska 1962 Tczew Tczewskie Orły
130 Kazimierz Orłowski 1958 Tczew Tczewskie Orły
131 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
132 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo
133 Sylwia Pawlesa 1977 Barcin
134 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
135 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
136 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze
137 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
138 Karolina Popielarz 1981 Łabiszyn Łabiszyn Runners
139 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
140 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
141 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
142 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
143 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
144 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
145 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
146 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
147 Piotr Przymusiński 1954 Poznań N/Z
148 Marek Puchalski 1970 Kleczew
149 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
150 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
151 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Solankowi biegacze
152 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz
153 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
154 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
155 HALINA SITARZ 1951 DĄBROWA
156 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
157 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
158 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
159 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
160 Radosław Sosiński 1993 Gąsawa
161 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
162 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
163 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
164 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
165 Jan Stanisławski 1958 Poznan Nordic Walking Kiekrz Poland
166 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
167 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
168 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
169 Ewelina Stawicka 1981 MOGILNO
170 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
171 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
172 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
173 Karol Stawniak 1948 Żnin
174 Karol Stawniak 1948 Żnin
175 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
176 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze
177 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
178 Wiktoria Substyk 2006 Parlinek
179 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
180 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
181 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
182 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
183 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno
184 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
185 Anna Szota 1977 Bydgoszcz KTR MASA TURYSTYCZNA BYDGOSZCZ
186 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
187 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
188 Mateusz Szymkus 2005 Słaboszewo
189 Henryk Tomaszewski 1974 Tuczno
190 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
191 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
192 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
193 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
194 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
195 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
196 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
197 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno
198 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
199 Beata Wiśniewska 1970 Gębice
200 Dominika Witczak 1993 Barcin