Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
101 Sandra Król 1988 Mogilno
102 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
103 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
104 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
105 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
106 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
107 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
108 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
109 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
110 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
111 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
112 Katarzyna Malak 1973 Koziegłowy # Biegacze juniora nordic walking team
113 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
114 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
115 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
116 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
117 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
118 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
119 Marek Puchalski 1970 Kleczew
120 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
121 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
122 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
123 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
124 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
125 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
126 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
127 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
128 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
129 Ewa Galczak 1974 Janikowo
130 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
131 Beata Matyjasik 1965 Inowrocław
132 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
133 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze
134 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
135 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
136 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
137 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
138 Lidia Lament 1955 Inowrocław
139 Beata MATYJASIK 1965 Inowrocław
140 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
141 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze
142 Joanna Brzezińska 1991 Głęboczek
143 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
144 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
145 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
146 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
147 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno
148 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
149 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
150 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
151 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
152 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
153 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Solankowi biegacze
154 Beata Wiśniewska 1970 Gębice
155 Lidia Kamińska 1977 Gębice
156 Elżbieta Mądra 1964 Gębice
157 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa
158 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
159 Radosław Sosiński 1993 Gąsawa
160 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
161 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
162 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
163 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
164 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
165 Laura Dombek 2003 Dąbrowa ZSN Gąsawa
166 Bartosz Dados 2004 Dąbrowa
167 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
168 Ewa Balcerzak 1974 Dąbrowa
169 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
170 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
171 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
172 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
173 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
174 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
175 HALINA SITARZ 1951 DĄBROWA
176 Karina Kwiatkowska 1972 Dąbrowa
177 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
178 Grażyna Chojnacka 1962 Dąbrowa
179 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
180 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
181 Izabela Krojniak 1977 Dąbrowa NSP Parlin
182 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
183 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
184 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
185 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
186 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
187 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
188 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
189 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
190 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
191 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
192 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
193 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
194 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
195 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
196 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
197 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
198 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
199 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz
200 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz