Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
101 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
102 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
103 Katarzyna Malak 1973 Koziegłowy # Biegacze juniora nordic walking team
104 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
105 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
106 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
107 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
108 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
109 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
110 Aneta Hałajczak 1982 Mogilno
111 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
112 Tomasz Kaczyński 1974 Mogilno KSYLON TEAM
113 Renata Kubicka 1966 Mogilno
114 Wiesława Kujawska 1971 Mogilno KSYLON TEAM
115 Anna Kaczyńska 1976 Mogilno KSYLON TEAM
116 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
117 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
118 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
119 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
120 Calvin Isaac 1962 Mogilno
121 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
122 Ewelina Stawicka 1981 MOGILNO
123 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
124 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno
125 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
126 Danuta Kwaśniewska-Barczak 1979 Mogilno
127 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
128 Sandra Król 1988 Mogilno
129 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
130 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
131 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
132 Blanka Isaac 1983 Mogulno
133 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
134 Magdalena Koplińska 1979 Niestronno
135 Dorota Ciążyńska 1969 Niestronno
136 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
137 Sławomir Budny 1968 OSTRÓW WLKP.
138 Dominika Lidmann 2007 Parlin Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
139 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
140 Vanessa Nowakowska 2007 Parlinek Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
141 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Extremalni Mogilno
142 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
143 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
144 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
145 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
146 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
147 Aldona Lewandowska 1968 Poznań Ludwików Sport
148 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
149 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań Ludwików Sport
150 Ilona Burczyk 1978 Poznan
151 Kacper Lewandowski 2007 Poznań Ludwików Sport
152 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
153 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
154 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
155 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
156 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
157 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
158 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
159 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
160 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
161 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
162 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
163 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
164 Michał Ortmann 2007 Sucharzewo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
165 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
166 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
167 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
168 Mateusz Szymkus 2005 Słaboszewo
169 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
170 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
171 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń spc
172 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
173 Jacek Jaworski 1975 Toruń
174 Ewa Ogrodna 1978 Trzemeszno
175 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
176 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
177 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
178 Henryk Tomaszewski 1974 Tuczno
179 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
180 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
181 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo
182 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
183 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
184 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
185 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
186 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
187 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
188 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
189 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
190 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
191 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
192 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
193 Anna Janik 1977 Zamość
194 Kamila Kolberg 1980 Zieleń Kijkowe Trzemeszno
195 Karol Stawniak 1948 Żnin
196 Karol Stawniak 1948 Żnin
197 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
198 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
199 Karolina Popielarz 1981 Łabiszyn Łabiszyn Runners
200 Magdalena Kozioł 1992 Łochowice