Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
102 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
103 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
104 Joanna Brzezińska 1991 Głęboczek
105 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
106 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
107 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
108 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
109 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
110 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
111 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
112 Kacper Lewandowski 2007 Poznań Ludwików Sport
113 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
114 Kamila Kolberg 1980 Zieleń Kijkowe Trzemeszno
115 Karina Kwiatkowska 1972 Dąbrowa
116 Karol Stawniak 1948 Żnin
117 Karol Stawniak 1948 Żnin
118 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
119 Karolina Popielarz 1981 Łabiszyn Łabiszyn Runners
120 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
121 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
122 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo
123 Katarzyna Malak 1973 Koziegłowy # Biegacze juniora nordic walking team
124 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
125 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
126 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
127 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
128 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze
129 Kazimierz Orłowski 1958 Tczew Tczewskie Orły
130 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz
131 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
132 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
133 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
134 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
135 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
136 Laura Dombek 2003 Dąbrowa ZSN Gąsawa
137 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
138 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
139 Leszek Bieliński 1968 Bydgoszcz
140 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
141 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
142 Lidia Kamińska 1977 Gębice
143 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
144 Lidia Lament 1955 Inowrocław
145 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
146 Magdalena Forgiel 1975 Barcin
147 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
148 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń spc
149 Magdalena Kozioł 1992 Łochowice
150 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
151 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
152 Magdalena Koplińska 1979 Niestronno
153 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
154 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
155 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
156 Marek Puchalski 1970 Kleczew
157 Marek Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
158 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
159 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
160 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
161 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
162 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
163 Marta Nowakowska 1987 Bydgoszcz DEAF GARMIN_CUBE
164 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
165 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
166 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
167 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
168 Mateusz Szymkus 2005 Słaboszewo
169 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
170 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
171 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
172 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
173 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno
174 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
175 Michał Ortmann 2007 Sucharzewo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
176 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
177 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
178 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
179 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
180 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
181 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
182 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze
183 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
184 Piotr Przymusiński 1954 Poznań N/Z
185 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
186 Radosław Sosiński 1993 Gąsawa
187 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
188 Renata Kubicka 1966 Mogilno
189 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
190 Ryszard Dembkowski 1953 Toruń Runcross Rozgarty
191 Sandra Król 1988 Mogilno
192 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
193 Sylwia Pawlesa 1977 Barcin
194 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
195 Sławomir Budny 1968 OSTRÓW WLKP.
196 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
197 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
198 Tomasz Kaczyński 1974 Mogilno KSYLON TEAM
199 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
200 Vanessa Nowakowska 2007 Parlinek Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie