Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
102 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
103 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
104 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
105 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
106 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
107 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
108 Jacek Jaworski 1975 Toruń
109 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
110 Ewa Balcerzak 1974 Dąbrowa
111 Henryk Tomaszewski 1974 Tuczno
112 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
113 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno
114 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
115 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
116 Ewa Galczak 1974 Janikowo
117 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
118 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
119 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
120 Tomasz Kaczyński 1974 Mogilno KSYLON TEAM
121 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
122 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
123 Katarzyna Malak 1973 Koziegłowy # Biegacze juniora nordic walking team
124 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
125 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
126 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo
127 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
128 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
129 Karina Kwiatkowska 1972 Dąbrowa
130 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
131 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
132 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
133 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
134 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
135 Elżbieta Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
136 Marek Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
137 Wiesława Kujawska 1971 Mogilno KSYLON TEAM
138 Marek Puchalski 1970 Kleczew
139 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
140 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno
141 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
142 Beata Wiśniewska 1970 Gębice
143 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz
144 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa
145 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
146 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place
147 Dorota Ciążyńska 1969 Niestronno
148 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
149 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
150 Sławomir Budny 1968 OSTRÓW WLKP.
151 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
152 Aldona Lewandowska 1968 Poznań Ludwików Sport
153 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
154 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań Ludwików Sport
155 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
156 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
157 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
158 Leszek Bieliński 1968 Bydgoszcz
159 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
160 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
161 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
162 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI
163 Renata Kubicka 1966 Mogilno
164 Beata Matyjasik 1965 Inowrocław
165 Beata MATYJASIK 1965 Inowrocław
166 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
167 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
168 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
169 Elżbieta Mądra 1964 Gębice
170 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
171 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
172 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
173 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
174 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
175 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
176 Grażyna Chojnacka 1962 Dąbrowa
177 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
178 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
179 Danuta Orłowska 1962 Tczew Tczewskie Orły
180 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
181 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
182 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI
183 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
184 Calvin Isaac 1962 Mogilno
185 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
186 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
187 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
188 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
189 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
190 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
191 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
192 Kazimierz Orłowski 1958 Tczew Tczewskie Orły
193 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
194 Jan Stanisławski 1958 Poznan Nordic Walking Kiekrz Poland
195 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
196 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
197 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
198 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
199 Lidia Lament 1955 Inowrocław
200 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team