Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
102 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
103 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
104 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
105 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
106 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
107 Magdalena Forgiel 1975 Barcin
108 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
109 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
110 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
111 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
112 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
113 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
114 Anna Kaczyńska 1976 Mogilno KSYLON TEAM
115 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
116 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
117 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
118 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
119 Sylwia Pawlesa 1977 Barcin
120 Izabela Krojniak 1977 Dąbrowa NSP Parlin
121 Lidia Kamińska 1977 Gębice
122 Anna Janik 1977 Zamość
123 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
124 Anna Szota 1977 Bydgoszcz KTR MASA TURYSTYCZNA BYDGOSZCZ
125 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
126 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
127 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
128 Ilona Burczyk 1978 Poznan
129 Ewa Ogrodna 1978 Trzemeszno
130 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
131 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
132 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
133 Danuta Kwaśniewska-Barczak 1979 Mogilno
134 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
135 Magdalena Koplińska 1979 Niestronno
136 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
137 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze
138 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
139 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
140 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
141 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
142 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
143 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
144 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
145 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
146 Kamila Kolberg 1980 Zieleń Kijkowe Trzemeszno
147 Ewelina Stawicka 1981 MOGILNO
148 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
149 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
150 Karolina Popielarz 1981 Łabiszyn Łabiszyn Runners
151 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń spc
152 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
153 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
154 Aneta Hałajczak 1982 Mogilno
155 Blanka Isaac 1983 Mogulno
156 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
157 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
158 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
159 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
160 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
161 Grzegorz Nowakowski 1984 Bydgoszcz DEAF GARMIN_GIANT
162 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
163 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
164 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
165 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
166 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
167 Marta Nowakowska 1987 Bydgoszcz DEAF GARMIN_CUBE
168 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
169 Sandra Król 1988 Mogilno
170 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
171 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Solankowi biegacze
172 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
173 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
174 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
175 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
176 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
177 Joanna Brzezińska 1991 Głęboczek
178 Aleksandra Zawal 1991 Bydgoszcz
179 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
180 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze
181 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
182 Magdalena Kozioł 1992 Łochowice
183 Radosław Sosiński 1993 Gąsawa
184 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
185 Dominika Witczak 1993 Barcin
186 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
187 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
188 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
189 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
190 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Extremalni Mogilno
191 Laura Dombek 2003 Dąbrowa ZSN Gąsawa
192 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
193 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
194 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
195 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
196 Bartosz Dados 2004 Dąbrowa
197 Mateusz Szymkus 2005 Słaboszewo
198 Kacper Lewandowski 2007 Poznań Ludwików Sport
199 Dominika Lidmann 2007 Parlin Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
200 Vanessa Nowakowska 2007 Parlinek Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie