Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
102 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
103 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno
104 Henryk Tomaszewski 1974 Tuczno
105 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
106 Ewa Balcerzak 1974 Dąbrowa
107 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
108 Jacek Jaworski 1975 Toruń
109 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
110 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
111 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
112 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
113 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
114 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
115 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
116 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
117 Magdalena Forgiel 1975 Barcin
118 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
119 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
120 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
121 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
122 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
123 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
124 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
125 Anna Kaczyńska 1976 Mogilno KSYLON TEAM
126 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
127 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
128 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
129 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
130 Sylwia Pawlesa 1977 Barcin
131 Izabela Krojniak 1977 Dąbrowa NSP Parlin
132 Lidia Kamińska 1977 Gębice
133 Anna Janik 1977 Zamość
134 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
135 Anna Szota 1977 Bydgoszcz KTR MASA TURYSTYCZNA BYDGOSZCZ
136 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
137 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
138 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
139 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
140 Ilona Burczyk 1978 Poznan
141 Ewa Ogrodna 1978 Trzemeszno
142 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
143 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
144 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
145 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
146 Magdalena Koplińska 1979 Niestronno
147 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
148 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze
149 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
150 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
151 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
152 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
153 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
154 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
155 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
156 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
157 Kamila Kolberg 1980 Zieleń Kijkowe Trzemeszno
158 Ewelina Stawicka 1981 MOGILNO
159 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
160 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
161 Karolina Popielarz 1981 Łabiszyn Łabiszyn Runners
162 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń spc
163 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
164 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
165 Aneta Hałajczak 1982 Mogilno
166 Blanka Isaac 1983 Mogulno
167 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
168 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
169 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
170 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
171 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
172 Grzegorz Nowakowski 1984 Bydgoszcz DEAF GARMIN_GIANT
173 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
174 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
175 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
176 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
177 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
178 Marta Nowakowska 1987 Bydgoszcz DEAF GARMIN_CUBE
179 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
180 Sandra Król 1988 Mogilno
181 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
182 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Solankowi biegacze
183 Weronika Grzeszak 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
184 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
185 Aleksandra Kaczmarek 1989 Solec Kujawski
186 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
187 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
188 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
189 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
190 Joanna Brzezińska 1991 Głęboczek
191 Aleksandra Zawal 1991 Bydgoszcz
192 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
193 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze
194 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
195 Magdalena Kozioł 1992 Łochowice
196 Radosław Sosiński 1993 Gąsawa
197 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
198 Dominika Witczak 1993 Barcin
199 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
200 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa