Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
102 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI
103 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
104 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
105 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
106 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
107 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
108 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
109 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
110 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
111 Piotr Przymusiński 1954 Poznań N/Z
112 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
113 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
114 Kamila Kolberg 1980 Zieleń Kijkowe Trzemeszno
115 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
116 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
117 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
118 Vanessa Nowakowska 2007 Parlinek Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
119 Dominika Lidmann 2007 Parlin Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
120 Michał Ortmann 2007 Sucharzewo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
121 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń spc
122 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
123 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
124 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
125 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
126 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
127 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
128 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
129 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
130 Kazimierz Orłowski 1958 Tczew Tczewskie Orły
131 Danuta Orłowska 1962 Tczew Tczewskie Orły
132 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
133 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
134 Jan Stanisławski 1958 Poznan Nordic Walking Kiekrz Poland
135 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
136 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
137 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
138 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
139 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
140 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
141 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
142 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
143 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
144 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
145 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
146 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
147 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
148 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
149 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
150 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
151 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
152 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
153 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
154 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
155 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
156 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
157 Karolina Popielarz 1981 Łabiszyn Łabiszyn Runners
158 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
159 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
160 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
161 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
162 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
163 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
164 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
165 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
166 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
167 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
168 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
169 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
170 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
171 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
172 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
173 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
174 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
175 Anna Szota 1977 Bydgoszcz KTR MASA TURYSTYCZNA BYDGOSZCZ
176 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
177 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
178 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
179 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
180 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
181 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
182 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
183 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
184 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
185 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
186 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
187 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
188 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
189 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
190 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
191 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
192 Laura Dombek 2003 Dąbrowa ZSN Gąsawa
193 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
194 Ryszard Dembkowski 1953 Toruń Runcross Rozgarty
195 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Extremalni Mogilno
196 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
197 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
198 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze
199 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Solankowi biegacze
200 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze