Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
2 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
3 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
4 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
5 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
6 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
7 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
8 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
9 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
10 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
11 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
12 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
13 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
14 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
15 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
16 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
17 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
18 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
19 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
20 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
21 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
22 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
23 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
24 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
25 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
26 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
27 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
28 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
29 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
30 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
31 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
32 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
33 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
34 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
35 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
36 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
37 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
38 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
39 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
40 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
41 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
42 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
43 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
44 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
45 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
46 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
47 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
48 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
49 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
50 Renata Kubicka 1966 Mogilno
51 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
52 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
53 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
54 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
55 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
56 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
57 Karol Stawniak 1948 Żnin
58 Marek Puchalski 1970 Kleczew
59 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
60 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
61 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
62 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
63 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
64 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
65 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
66 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
67 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
68 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
69 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
70 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
71 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
72 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
73 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
74 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
75 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
76 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
77 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
78 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
79 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
80 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
81 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
82 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
83 Jacek Jaworski 1975 Toruń
84 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
85 Lidia Lament 1955 Inowrocław
86 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
87 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
88 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
89 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
90 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
91 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
92 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
93 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
94 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
95 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
96 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
97 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
98 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
99 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
100 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki