Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
2 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno
3 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
4 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze
5 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
6 Sandra Król 1988 Mogilno
7 Kacper Lewandowski 2007 Poznań Ludwików Sport
8 Beata MATYJASIK 1965 Inowrocław
9 Beata Matyjasik 1965 Inowrocław
10 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
11 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
12 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
13 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
14 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
15 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
16 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
17 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
18 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
19 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
20 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
21 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
22 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
23 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
24 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
25 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
26 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
27 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
28 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
29 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
30 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
31 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
32 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
33 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
34 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
35 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
36 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
37 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
38 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
39 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
40 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
41 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
42 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
43 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
44 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
45 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
46 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
47 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
48 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
49 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
50 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
51 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
52 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
53 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
54 Renata Kubicka 1966 Mogilno
55 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
56 Karol Stawniak 1948 Żnin
57 Marek Puchalski 1970 Kleczew
58 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
59 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
60 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
61 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
62 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
63 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
64 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
65 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
66 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
67 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
68 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
69 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
70 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
71 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
72 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
73 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
74 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
75 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
76 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
77 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
78 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
79 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
80 Jacek Jaworski 1975 Toruń
81 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
82 Lidia Lament 1955 Inowrocław
83 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
84 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
85 Ewa Galczak 1974 Janikowo
86 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
87 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
88 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
89 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
90 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
91 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
92 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
93 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
94 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
95 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
96 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
97 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
98 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
99 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
100 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion