Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
2 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
3 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
4 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
5 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
6 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
7 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
8 Aleksandra Zawal 1991 Bydgoszcz
9 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
10 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
11 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
12 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
13 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń spc
14 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
15 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
16 Dominika Witczak 1993 Barcin
17 Beata Wiśniewska 1970 Gębice
18 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno
19 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
20 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
21 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
22 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
23 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
24 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
25 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
26 Henryk Tomaszewski 1974 Tuczno
27 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
28 Mateusz Szymkus 2005 Słaboszewo
29 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
30 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
31 Anna Szota 1977 Bydgoszcz KTR MASA TURYSTYCZNA BYDGOSZCZ
32 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
33 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno
34 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
35 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
36 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
37 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
38 Wiktoria Substyk 2006 Parlinek
39 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
40 Katarzyna Stemporowska 1979 Inowrocław Solankowi biegacze
41 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
42 Karol Stawniak 1948 Żnin
43 Karol Stawniak 1948 Żnin
44 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
45 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
46 Ewelina Stawicka 1981 MOGILNO
47 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
48 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
49 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
50 Jan Stanisławski 1958 Poznan Nordic Walking Kiekrz Poland
51 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
52 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
53 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
54 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
55 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
56 Radosław Sosiński 1993 Gąsawa
57 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
58 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
59 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
60 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
61 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
62 HALINA SITARZ 1951 DĄBROWA
63 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
64 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz
65 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
66 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Solankowi biegacze
67 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
68 Marek Puchalski 1970 Kleczew
69 Piotr Przymusiński 1954 Poznań N/Z
70 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
71 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
72 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
73 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
74 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
75 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
76 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy
77 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
78 Karolina Popielarz 1981 Łabiszyn Łabiszyn Runners
79 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
80 Paweł Polak 1992 Inowrocław Solankowi biegacze
81 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
82 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
83 Sylwia Pawlesa 1977 Barcin
84 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo
85 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
86 Kazimierz Orłowski 1958 Tczew Tczewskie Orły
87 Danuta Orłowska 1962 Tczew Tczewskie Orły
88 Michał Ortmann 2007 Sucharzewo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
89 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
90 Ewa Ogrodna 1978 Trzemeszno
91 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
92 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
93 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
94 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Extremalni Mogilno
95 Grzegorz Nowakowski 1984 Bydgoszcz DEAF GARMIN_GIANT
96 Vanessa Nowakowska 2007 Parlinek Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
97 Marta Nowakowska 1987 Bydgoszcz DEAF GARMIN_CUBE
98 Elżbieta Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
99 Marek Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
100 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO