Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
2 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
3 Ewa Balcerzak 1974 Dąbrowa
4 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
5 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
6 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
7 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
8 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
9 Leszek Bieliński 1968 Bydgoszcz
10 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
11 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
12 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi Ludwików Sport
13 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
14 Joanna Brzezińska 1991 Głęboczek
15 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
16 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
17 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
18 Sławomir Budny 1968 OSTRÓW WLKP.
19 Ilona Burczyk 1978 Poznan
20 Grażyna Chojnacka 1962 Dąbrowa
21 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
22 Dorota Ciążyńska 1969 Niestronno
23 Bartosz Dados 2004 Dąbrowa
24 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
25 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
26 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
27 Ryszard Dembkowski 1953 Toruń Runcross Rozgarty
28 Laura Dombek 2003 Dąbrowa ZSN Gąsawa
29 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
30 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
31 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
32 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
33 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
34 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
35 Magdalena Forgiel 1975 Barcin
36 Ewa Galczak 1974 Janikowo
37 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
38 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
39 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
40 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
41 Weronika Grzeszak 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
42 Aneta Hałajczak 1982 Mogilno
43 Blanka Isaac 1983 Mogulno
44 Calvin Isaac 1962 Mogilno
45 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
46 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
47 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
48 Anna Janik 1977 Zamość
49 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
50 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
51 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
52 Jacek Jaworski 1975 Toruń
53 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
54 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
55 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
56 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
57 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
58 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI
59 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
60 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
61 Aleksandra Kaczmarek 1989 Solec Kujawski
62 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI
63 Anna Kaczyńska 1976 Mogilno KSYLON TEAM
64 Tomasz Kaczyński 1974 Mogilno KSYLON TEAM
65 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
66 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
67 Lidia Kamińska 1977 Gębice
68 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
69 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
70 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
71 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
72 Kamila Kolberg 1980 Zieleń Kijkowe Trzemeszno
73 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
74 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
75 Magdalena Koplińska 1979 Niestronno
76 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
77 Magdalena Kozioł 1992 Łochowice
78 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
79 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place
80 Izabela Krojniak 1977 Dąbrowa NSP Parlin
81 Sandra Król 1988 Mogilno
82 Renata Kubicka 1966 Mogilno
83 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
84 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
85 Wiesława Kujawska 1971 Mogilno KSYLON TEAM
86 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
87 Karina Kwiatkowska 1972 Dąbrowa
88 Lidia Lament 1955 Inowrocław
89 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
90 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
91 Aldona Lewandowska 1968 Poznań Ludwików Sport
92 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
93 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań Ludwików Sport
94 Kacper Lewandowski 2007 Poznań Ludwików Sport
95 Dominika Lidmann 2007 Parlin Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
96 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
97 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
98 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
99 Elżbieta Mądra 1964 Gębice
100 Katarzyna Malak 1973 Koziegłowy # Biegacze juniora nordic walking team