Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
1 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
2 Karol Stawniak 1948 Żnin
3 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
4 Anna Janik 1977 Zamość
5 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
6 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
7 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
8 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
9 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
10 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
11 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
12 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
13 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
14 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
15 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
16 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
17 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
18 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
19 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
20 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
21 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
22 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
23 Jacek Jaworski 1975 Toruń
24 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
25 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
26 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
27 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
28 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
29 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
30 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
31 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
32 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
33 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
34 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
35 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
36 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
37 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
38 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
39 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
40 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
41 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
42 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
43 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
44 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
45 Renata Kubicka 1966 Mogilno
46 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
47 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
48 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
49 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
50 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
51 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
52 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
53 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
54 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
55 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
56 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
57 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
58 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
59 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
60 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
61 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
62 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
63 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
64 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
65 Marek Puchalski 1970 Kleczew
66 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
67 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
68 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
69 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
70 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
71 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
72 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
73 Ewa Galczak 1974 Janikowo
74 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
75 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
76 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
77 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
78 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
79 Lidia Lament 1955 Inowrocław
80 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
81 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
82 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
83 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
84 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
85 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
86 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
87 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
88 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
89 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
90 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
91 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
92 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
93 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
94 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
95 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
96 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
97 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
98 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
99 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
100 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM