Lista startowa - XI Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
1 Karol Stawniak 1948 Żnin
2 Karol Stawniak 1948 Żnin
3 Tomasz Olejniczak 1968 Zielonka
4 Piotr Śmigielski 1984 Zbytowo Extremalni Mogilno
5 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
6 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
7 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
8 Monika Fryziak 1974 Więcbork
9 krzysztof po zakościelny 1965 Więcbork
10 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno NORDIC SPORT 2021
11 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno NORDIC SPORT 2021
12 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
13 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
14 Kriss Przyborkiewicz 1973 Toruń Pierniki Toruń
15 Mariusz Krzyżanowski 1971 Toruń
16 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI
17 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI
18 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
19 Urszula Bylińska 1972 Rogowo
20 Magdalena Gabryszak 1978 Rogowo KTK PTTK Żniniok
21 Anna Pomorska 1959 Rogowo nie należy
22 Katarzyna Łubik 1979 Posada Partyzanci konin
23 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
24 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Orlikowcy Parlinek
25 Katarzyna Kaźmierczak 1979 Osiniec
26 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL
27 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
28 Monika Ratajczak 1981 Mogilno
29 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko
30 Justyna Sitko 1979 KOŁODZIEJEWO
31 Robert Kowalak 1984 Kostrzyn NORDIC SPORT 2021/WALKA KOSTRZYN
32 Ania Kaczmarek 1978 Konin Partyzanci konin
33 IWONA WALCZAK 1967 Konin Partyzanci konin
34 Wioletta Gólczyńska 1978 Konin Partyzanci konin
35 Anna Stempniak 1970 Inowrocław
36 Paweł Polak 1992 Inowrocław
37 Honorata Zboralska 1975 Inowroclaw
38 Maria Andrzejewska 1975 Golina Partyzanci konin
39 Kamila Radke 1983 Golina Partyzanci Konin
40 Beata Jakubowska 1971 Gniezno VELUX Nordic Walking
41 Lidia Zygulska 1978 Gniezno VELUX Nordic Walking
42 Grażyna Izydorek 1972 Gniezno VELUX Nordic Walking
43 Czesław Grzempowski 1953 Gniezno VELUX Nordic Walking
44 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno Kijkowe Trzemeszno
45 Katarzyna Kowalska 1985 Gniezno Nw VELUX
46 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
47 Katarzyna Kowalska 1985 Gniezno Nw VELUX
48 Agnieszka Jóźwiak-Loba 1975 Gniezno
49 Katarzyna Budnik 1974 Gniezno VELUX Nordic Walking
50 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
51 Sylwia Kubicka 1980 Gniezno VELUX Nordic Walking
52 Irena Jastrzębska 1974 Gniezno Klub Velux
53 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo
54 Piotr Smigielski 1984 Gębice Extremalni Mogilno
55 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa Polipack Team GWE
56 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
57 Arleta Samulska 1987 Dąbrowa
58 Michał Ortmann 2009 Dąbrowa
59 Vanessa Nowakowska 2009 Dąbrowa
60 Miłosz Szymocha 2009 Dąbrowa
61 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
62 Olivier Wiśniewski 2009 Dąbrowa
63 Szymon Kozłowski 1984 Dąbrowa
64 Kacper Mazurkiewicz 2002 Dąbrowa Orlikowcy Parlinek
65 Karolina Łaptuta-Kozłowska 1985 Dąbrowa
66 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
67 Kornelia Czempik 1965 Chorzów MALINOWE GWIAZDY
68 RYSZARD NIESŁONY 1960 CHORZÓW MALINOWE GWIAZDY
69 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place
70 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place
71 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place
72 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz
73 Anna Szota 1977 Bydgoszcz
74 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place
75 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place