Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
101 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
102 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
103 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
104 Katarzyna Malak 1973 Koziegłowy # Biegacze juniora nordic walking team
105 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
106 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
107 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
108 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
109 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
110 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
111 Aneta Hałajczak 1982 Mogilno
112 Tomasz Kaczyński 1974 Mogilno KSYLON TEAM
113 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
114 Elżbieta Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
115 Anna Kaczyńska 1976 Mogilno KSYLON TEAM
116 Renata Kubicka 1966 Mogilno
117 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
118 Marek Nowak 1971 Mogilno KSYLON TEAM
119 Wiesława Kujawska 1971 Mogilno KSYLON TEAM
120 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
121 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
122 Calvin Isaac 1962 Mogilno
123 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
124 Ewelina Stawicka 1981 MOGILNO
125 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
126 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno
127 Sandra Król 1988 Mogilno
128 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
129 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
130 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
131 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
132 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
133 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
134 Blanka Isaac 1983 Mogulno
135 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
136 Magdalena Koplińska 1979 Niestronno
137 Dorota Ciążyńska 1969 Niestronno
138 Weronika Grzeszak 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
139 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
140 Sławomir Budny 1968 OSTRÓW WLKP.
141 Dominika Lidmann 2007 Parlin Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
142 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
143 Vanessa Nowakowska 2007 Parlinek Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
144 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Extremalni Mogilno
145 Wiktoria Substyk 2006 Parlinek
146 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
147 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
148 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
149 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
150 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
151 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
152 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
153 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
154 Jan Stanisławski 1958 Poznan Nordic Walking Kiekrz Poland
155 Aldona Lewandowska 1968 Poznań Ludwików Sport
156 Ilona Burczyk 1978 Poznan
157 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań Ludwików Sport
158 Kacper Lewandowski 2007 Poznań Ludwików Sport
159 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
160 Piotr Przymusiński 1954 Poznań N/Z
161 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
162 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
163 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
164 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
165 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
166 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
167 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
168 Aleksandra Kaczmarek 1989 Solec Kujawski
169 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
170 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
171 Michał Ortmann 2007 Sucharzewo Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Parlinie
172 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI
173 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
174 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
175 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
176 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI
177 Mateusz Szymkus 2005 Słaboszewo
178 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
179 Kazimierz Orłowski 1958 Tczew Tczewskie Orły
180 Danuta Orłowska 1962 Tczew Tczewskie Orły
181 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń spc
182 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
183 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
184 Ryszard Dembkowski 1953 Toruń Runcross Rozgarty
185 Jacek Jaworski 1975 Toruń
186 Ewa Ogrodna 1978 Trzemeszno
187 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
188 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
189 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
190 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
191 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
192 Henryk Tomaszewski 1974 Tuczno
193 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
194 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
195 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo
196 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
197 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
198 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
199 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
200 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek