Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
2 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
3 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
4 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
5 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
6 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
7 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
8 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
9 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
10 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
11 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
12 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
13 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
14 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
15 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
16 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
17 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
18 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
19 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
20 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
21 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
22 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
23 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
24 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
25 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
26 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
27 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
28 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
29 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
30 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
31 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
32 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
33 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
34 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
35 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
36 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
37 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
38 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
39 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
40 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
41 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
42 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
43 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
44 Lidia Lament 1955 Inowrocław
45 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
46 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
47 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
48 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
49 Ewa Galczak 1974 Janikowo
50 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
51 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
52 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
53 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
54 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
55 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
56 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
57 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
58 Marek Puchalski 1970 Kleczew
59 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
60 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
61 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
62 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
63 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
64 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
65 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
66 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
67 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
68 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
69 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
70 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
71 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
72 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
73 Renata Kubicka 1966 Mogilno
74 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
75 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
76 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
77 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
78 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
79 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
80 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
81 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
82 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
83 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
84 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
85 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
86 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
87 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
88 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
89 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
90 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
91 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
92 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
93 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
94 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
95 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
96 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
97 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
98 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
99 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
100 Jacek Jaworski 1975 Toruń