Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
2 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
3 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
4 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
5 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
6 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
7 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
8 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
9 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
10 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
11 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
12 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
13 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
14 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
15 Renata Kubicka 1966 Mogilno
16 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
17 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
18 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
19 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
20 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
21 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
22 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
23 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
24 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
25 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
26 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
27 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
28 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
29 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
30 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
31 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
32 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
33 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
34 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
35 Marek Puchalski 1970 Kleczew
36 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
37 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
38 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
39 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
40 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
41 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
42 Lidia Lament 1955 Inowrocław
43 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
44 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
45 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
46 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
47 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
48 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
49 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
50 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
51 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
52 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
53 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
54 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
55 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
56 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
57 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
58 Karol Stawniak 1948 Żnin
59 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
60 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
61 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
62 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
63 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
64 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
65 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
66 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
67 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
68 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
69 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
70 Jacek Jaworski 1975 Toruń
71 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
72 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
73 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
74 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
75 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
76 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
77 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
78 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
79 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
80 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
81 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
82 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
83 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
84 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
85 Ewa Galczak 1974 Janikowo
86 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
87 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
88 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
89 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
90 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
91 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
92 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
93 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
94 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
95 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
96 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
97 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
98 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
99 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
100 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA