Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
2 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
3 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
4 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
5 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
6 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
7 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
8 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
9 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
10 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
11 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
12 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
13 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
14 Anna Janik 1977 Zamość
15 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
16 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
17 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
18 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
19 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
20 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
21 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
22 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
23 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
24 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
25 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
26 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
27 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
28 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
29 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
30 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
31 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
32 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
33 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
34 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
35 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
36 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
37 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
38 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
39 Ewa Galczak 1974 Janikowo
40 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
41 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
42 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
43 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
44 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
45 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
46 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
47 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
48 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
49 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
50 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
51 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
52 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
53 Jacek Jaworski 1975 Toruń
54 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
55 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
56 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
57 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
58 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
59 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
60 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
61 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
62 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
63 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
64 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
65 Karol Stawniak 1948 Żnin
66 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
67 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
68 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
69 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
70 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
71 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
72 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
73 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
74 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
75 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
76 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
77 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
78 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
79 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
80 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
81 Lidia Lament 1955 Inowrocław
82 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
83 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
84 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
85 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
86 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
87 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
88 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
89 Marek Puchalski 1970 Kleczew
90 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
91 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
92 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
93 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
94 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
95 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
96 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
97 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
98 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
99 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
100 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki