Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
2 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
3 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
4 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
5 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
6 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
7 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
8 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
9 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
10 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
11 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
12 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
13 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
14 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
15 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
16 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
17 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
18 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
19 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
20 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
21 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
22 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
23 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
24 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
25 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
26 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
27 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
28 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
29 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
30 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
31 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
32 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
33 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
34 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
35 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
36 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
37 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
38 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
39 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
40 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
41 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
42 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
43 Anna Janik 1977 Zamość
44 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
45 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
46 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
47 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
48 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
49 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
50 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
51 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
52 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
53 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
54 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
55 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
56 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
57 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
58 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
59 Jacek Jaworski 1975 Toruń
60 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
61 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
62 Ewa Galczak 1974 Janikowo
63 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
64 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
65 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
66 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
67 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
68 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
69 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
70 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
71 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
72 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
73 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
74 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
75 Marek Puchalski 1970 Kleczew
76 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
77 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
78 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
79 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
80 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
81 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
82 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
83 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
84 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
85 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
86 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
87 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
88 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
89 Renata Kubicka 1966 Mogilno
90 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
91 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
92 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
93 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
94 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
95 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
96 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
97 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
98 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
99 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
100 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa