Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Karol Stawniak 1948 Żnin
2 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
3 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
4 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
5 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
6 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
7 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
8 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
9 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
10 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
11 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
12 Lidia Lament 1955 Inowrocław
13 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
14 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
15 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
16 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
17 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
18 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
19 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
20 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
21 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
22 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
23 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
24 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
25 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
26 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
27 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
28 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
29 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
30 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
31 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
32 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
33 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
34 Renata Kubicka 1966 Mogilno
35 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
36 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
37 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
38 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
39 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
40 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
41 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
42 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
43 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
44 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
45 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
46 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
47 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
48 Marek Puchalski 1970 Kleczew
49 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
50 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
51 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
52 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
53 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
54 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
55 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
56 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
57 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
58 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
59 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
60 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
61 Ewa Galczak 1974 Janikowo
62 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
63 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
64 Jacek Jaworski 1975 Toruń
65 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
66 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
67 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
68 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
69 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
70 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
71 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
72 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
73 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
74 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
75 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
76 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
77 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
78 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
79 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
80 Anna Janik 1977 Zamość
81 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
82 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
83 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
84 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
85 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
86 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
87 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
88 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
89 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
90 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
91 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
92 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
93 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
94 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
95 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
96 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
97 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
98 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
99 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
100 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team