Lista startowa - XI Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Karol Stawniak 1948 Żnin
2 Karol Stawniak 1948 Żnin
3 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
4 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
5 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
6 Czesław Grzempowski 1953 Gniezno VELUX Nordic Walking
7 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno NORDIC SPORT 2021
8 Anna Pomorska 1959 Rogowo nie należy
9 RYSZARD NIESŁONY 1960 CHORZÓW MALINOWE GWIAZDY
10 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
11 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI
12 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
13 krzysztof po zakościelny 1965 Więcbork
14 Kornelia Czempik 1965 Chorzów MALINOWE GWIAZDY
15 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI
16 IWONA WALCZAK 1967 Konin Partyzanci konin
17 Tomasz Olejniczak 1968 Zielonka
18 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Life Balance Place
19 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa Polipack Team GWE
20 Anna Stempniak 1970 Inowrocław
21 Mariusz Krzyżanowski 1971 Toruń
22 Anna Witkowska 1971 Bydgoszcz
23 Beata Jakubowska 1971 Gniezno VELUX Nordic Walking
24 Grażyna Izydorek 1972 Gniezno VELUX Nordic Walking
25 Urszula Bylińska 1972 Rogowo
26 Kriss Przyborkiewicz 1973 Toruń Pierniki Toruń
27 Katarzyna Budnik 1974 Gniezno VELUX Nordic Walking
28 Irena Jastrzębska 1974 Gniezno Klub Velux
29 Monika Fryziak 1974 Więcbork
30 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno Kijkowe Trzemeszno
31 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
32 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
33 Honorata Zboralska 1975 Inowroclaw
34 Agnieszka Jóźwiak-Loba 1975 Gniezno
35 Maria Andrzejewska 1975 Golina Partyzanci konin
36 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYŚL
37 Anna Szota 1977 Bydgoszcz
38 Ania Kaczmarek 1978 Konin Partyzanci konin
39 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
40 Magdalena Gabryszak 1978 Rogowo KTK PTTK Żniniok
41 Wioletta Gólczyńska 1978 Konin Partyzanci konin
42 Lidia Zygulska 1978 Gniezno VELUX Nordic Walking
43 Justyna Sitko 1979 KOŁODZIEJEWO
44 Katarzyna Kaźmierczak 1979 Osiniec
45 Katarzyna Łubik 1979 Posada Partyzanci konin
46 Sylwia Kubicka 1980 Gniezno VELUX Nordic Walking
47 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno NORDIC SPORT 2021
48 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
49 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz Life Balance Place
50 Monika Ratajczak 1981 Mogilno
51 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
52 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
53 Karolina Kusa 1982 Bydgoszcz Life Balance Place
54 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz Life Balance Place
55 Kamila Radke 1983 Golina Partyzanci Konin
56 Szymon Kozłowski 1984 Dąbrowa
57 Piotr Smigielski 1984 Gębice Extremalni Mogilno
58 Piotr Śmigielski 1984 Zbytowo Extremalni Mogilno
59 Robert Kowalak 1984 Kostrzyn NORDIC SPORT 2021/WALKA KOSTRZYN
60 Katarzyna Kowalska 1985 Gniezno Nw VELUX
61 Katarzyna Kowalska 1985 Gniezno Nw VELUX
62 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz Life Balance Place
63 Karolina Łaptuta-Kozłowska 1985 Dąbrowa
64 Arleta Samulska 1987 Dąbrowa
65 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo
66 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
67 Paweł Polak 1992 Inowrocław
68 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko
69 Kacper Stawicki 2001 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa
70 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Orlikowcy Parlinek
71 Kacper Mazurkiewicz 2002 Dąbrowa Orlikowcy Parlinek
72 Olivier Wiśniewski 2009 Dąbrowa
73 Vanessa Nowakowska 2009 Dąbrowa
74 Miłosz Szymocha 2009 Dąbrowa
75 Michał Ortmann 2009 Dąbrowa