Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Łukasz Jędrzejwski 1987 Bielsk Klub honorowych dawców krwi Legion
2 Krzysztof Skiera 1976 Bydgoszcz ForSportPolska
3 Marta Michniewicz 1985 Toruń sucharem zasiał
4 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Zryw Parlinek
5 Henryka Bazela 1957 KOWAL Paraluks Kowal
6 KRZYSZTOF NOWICKI 1976 JANIKOWO TAJGER TEAM
7 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
8 Piotr Piaskowski 1972 Konin finanser.pl
9 Barbara Wrześniak 1968 Kowal Parakulosa Kowal
10 Danuta Lorczak 1972 Mogilno ALVIRA
11 Katarzyna Sterymska 1972 Mogilno ALVIRA
12 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa Sosna TEAM
13 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa Sosna TEAM
14 Krzysztof Fiszer 1971 Toruń SPOTKANIE W MAŁŻEŃSTWIE
15 Sylwia Świątek-Urban 1970 Włocławek Pitu Pitu
16 Mateusz Wróbel 1990 Bydgoszcz Sparrow Team
17 Michał Nagow 1974 Bydgoszcz Sparrow Team
18 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Aktywna Kcynia
19 Ola Szydełko 2004 Kcynia Aktywna Kcynia
20 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
21 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia
22 Emilia Ficek 1982 Kcynia Aktywna Kcynia
23 Małgorzata Olszak 1963 Kcynia Aktywna Kcynia
24 Anna Prybińska-Marciniak 1980 Kcynia Aktywna Kcynia
25 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
26 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
27 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
28 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
29 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
30 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
31 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
32 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
33 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
34 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
35 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
36 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
37 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
38 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
39 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
40 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
41 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
42 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
43 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
44 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
45 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
46 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
47 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
48 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
49 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
50 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
51 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
52 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
53 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
54 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
55 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
56 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
57 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
58 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
59 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
60 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
61 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
62 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
63 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
64 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
65 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
66 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
67 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
68 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
69 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
70 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
71 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
72 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
73 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
74 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
75 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
76 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
77 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
78 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
79 Ewa Galczak 1974 Janikowo
80 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
81 Karol Stawniak 1948 Żnin
82 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
83 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
84 Marek Puchalski 1970 Kleczew
85 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
86 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
87 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
88 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
89 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
90 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
91 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
92 Renata Kubicka 1966 Mogilno
93 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
94 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
95 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
96 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
97 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
98 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
99 Anna Janik 1977 Zamość
100 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno