Lista startowa - X Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
2 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
3 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
4 Beata Matyjasik 1965 Inowrocław
5 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
6 Katarzyna Paś 1972 Wymysłowo
7 Aneta Hałajczak 1982 Mogilno
8 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI
9 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
10 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
11 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
12 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
13 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
14 Bartosz Dados 2004 Dąbrowa
15 Magdalena Forgiel 1975 Barcin
16 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
17 Ewa Galczak 1974 Janikowo
18 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
19 Ewa Ogrodna 1978 Trzemeszno
20 Justyna Sitko 1979 Kołodziejewo
21 Karol Stawniak 1948 Żnin
22 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
23 Ewa Balcerzak 1974 Dąbrowa
24 Sławomir Budny 1968 OSTRÓW WLKP.
25 Wiktoria Substyk 2006 Parlinek
26 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
27 Marek Puchalski 1970 Kleczew
28 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
29 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
30 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
31 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
32 Henryk Tomaszewski 1974 Tuczno
33 Beata Wiśniewska 1970 Gębice
34 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
35 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
36 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
37 Renata Kubicka 1966 Mogilno
38 Lidia Kamińska 1977 Gębice
39 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
40 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
41 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
42 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
43 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
44 Małgorzata Polarok 1980 Poznań
45 Ilona Burczyk 1978 Poznan
46 Klara Rujner 1969 Bydgoszcz
47 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa
48 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
49 Anna Janik 1977 Zamość
50 Blanka Isaac 1983 Mogulno
51 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
52 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
53 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
54 Leszek Bieliński 1968 Bydgoszcz
55 Calvin Isaac 1962 Mogilno
56 Karol Stawniak 1948 Żnin
57 Radosław Sosiński 1993 Gąsawa
58 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
59 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
60 Magdalena Kozioł 1992 Łochowice
61 Lidia Kaliska 1975 Słońsko
62 Ewelina Stawicka 1981 MOGILNO
63 Elżbieta Mądra 1964 Gębice
64 HALINA SITARZ 1951 DĄBROWA
65 Karina Kwiatkowska 1972 Dąbrowa
66 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno
67 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
68 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
69 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
70 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
71 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
72 Aleksandra Zawal 1991 Bydgoszcz
73 Grażyna Chojnacka 1962 Dąbrowa
74 Sandra Król 1988 Mogilno
75 Aleksandra Kaczmarek 1989 Solec Kujawski
76 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
77 Joanna Brzezińska 1991 Głęboczek
78 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
79 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
80 Małgorzata Szajda 1974 Gniezno
81 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
82 Jacek Jaworski 1975 Toruń
83 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
84 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
85 Dominika Witczak 1993 Barcin
86 Magdalena Koplińska 1979 Niestronno
87 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
88 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
89 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
90 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
91 Sylwia Pawlesa 1977 Barcin
92 Mateusz Szymkus 2005 Słaboszewo
93 Dorota Ciążyńska 1969 Niestronno
94 Weronika Grzeszak 1989 Nowy Dwór Mazowiecki
95 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
96 Lidia Lament 1955 Inowrocław
97 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
98 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
99 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
100 Beata MATYJASIK 1965 Inowrocław