Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Dobrosława Barczak 1978 Bydgoszcz
2 Beata Maślanka-Grześkowiak 1975 Barcin
3 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
4 Renata Kubicka 1966 Mogilno
5 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
6 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa
7 Agnieszka Sulecka 1982 Barcin
8 Elżbieta Danielewicz-Zabłocka 1978 Dąbrowa
9 Ewa Nogajczyk 1964 Mogilno
10 Aleksandra Łada 1968 Gniewkowo
11 Anna Janik 1977 Zamość
12 Patrycja Jagodzińska 1993 Mogilno
13 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie
14 Marzanna Szajewska 1979 Dąbrowa
15 Iwona Jagodzińska 1973 Mogilno
16 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
17 MAGDALENA KOPLIŃSKA 1980 NIESTRONNO
18 Helena Brzezińska 1962 Dąbrowa
19 HENRYK TOMASZEWSKI 1974 Tuczno
20 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza
21 Danuta Grzeszak 1953 Mogilno
22 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
23 Leszek Zapiec 1949 Wysoka
24 Jacek Jaworski 1975 Toruń
25 Anna Nowacka 1953 Inowrocław
26 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
27 Dorota Bartoszak 1977 Inowrocław
28 Agnieszka Loba 1975 Gniezno
29 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
30 Lidia Lament 1955 Inowrocław
31 Daniel Bartoszak 1978 Inowrocław
32 Karolina Tomczak 1975 Gniezno
33 Aldona Lewandowska 1968 Poznań
34 Karolina Kozłowska 1983 Poznań
35 Sławomir Suchowski 1965 Inowrocław
36 Włodzimierz Lewandowski 1968 Poznań
37 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
38 Ewa Adamska 1965 Wiktorowo
39 Dariusz Filipiak 1977 Bydgoszcz
40 Julia Zielińska 1980 Krzekotowo
41 Ewa Galczak 1974 Janikowo
42 Joanna Filipiak 1979 Bydgoszcz
43 Karol Stawniak 1948 Żnin
44 Magdalena Konecka 1977 Łochowo
45 Justyna Lewandowicz 1983 Strzelno
46 Marek Puchalski 1970 Kleczew
47 Beata Jaworska 1964 SOLEC KUJAWSKI
48 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz
49 Emilia Snopkowska 1985 Grodztwo
50 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
51 Hanna Walczak 1972 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA
52 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
53 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
54 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
55 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
56 LAURA DOMBEK 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
57 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań
58 Tomasz GRZĘDA 1978 Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr
59 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
60 Iwona Steckiewicz 1974 Rypin KB LECH RYPIN
61 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo szary lis
62 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
63 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
64 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
65 Kacper Stawicki 2001 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
66 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
67 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie
68 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław TurboGroszki.run
69 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI
70 Katarzyna Sieracka 1963 Leszno AZYMUT
71 Mariusz Bartosinski 1955 Chełmno Coffee Team
72 Tomasz Lubański 1959 Włocławek S Serce Nordica Włocławek
73 JAREK KACZMAREK 1966 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
74 Marianna Jóźwiak 1973 Włocławek Serce Nordica Włocławek
75 ZOFIA KACZMAREK 1962 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
76 Hanna Syroczyńska 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
77 Dominik Jóźwiak 1994 Włocławek Serce Nordica Włocławek
78 aleksandra nowak 1989 SZCZUTKI Serce Nordica Włocławek
79 Łukasz Jóźwiak 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
80 Krystyna Daroszewska 1958 Włocławek Serce Nordica Włocławek
81 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
82 Zofia Niewiadomska 1960 Włocławek Serce Nordica Włocławek
83 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
84 Anna JANICKA 1983 Dąbrowa Janiccy Team
85 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
86 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
87 Zygmunt Zmysłowski 1959 Lubasz Nordic Walking Lubasz
88 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz
89 Jolanta Wicher 1971 Lubasz Nordic Walking Lubasz
90 Katarzyna Jany 1990 Czarnków Nordic Walking Lubasz
91 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
92 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
93 Ryszard Dembkowski 1953 ,Toruń Old snake
94 Krystyna Jasinska 1953 Kowal Parakulos Kowal
95 Agnieszka Pietruszewszka 1976 Kowal Parakulos Kowal
96 ADAM PAJĘCKI 1956 Kowal Parakulos Kowal
97 Ewelina Stawicka 1981 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
98 Hanna Wierzbińska 1970 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
99 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
100 Agata Jędryczka 1986 Kcynia Aktywna Kcynia