Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
101 Miłosz Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
102 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
103 Maks Godurkiewicz 2009 Mogilno
104 Nikodem Nawrocki 2012 Pakość
105 Hubert Kaczmarek 2008 Mogilno
106 Tymon Marek 2014 Barcin
107 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
108 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
109 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
110 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
111 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
112 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
113 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
114 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
115 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
116 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
117 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
118 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
119 Kasjana Wiśniewska 2014 Mogilno
120 Aspian Wiśniewski 2011 Mogilno
121 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
122 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
123 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
124 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
125 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
126 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
127 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
128 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
129 Borys Łysiak 2013 Mogilno
130 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
131 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
132 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
133 Zofia Konkolewska 2015 Mogilno
134 Antonina Świgoda 2015 Mogilno
135 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
136 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
137 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
138 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
139 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
140 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
141 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
142 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
143 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
144 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
145 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
146 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
147 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
148 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
149 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
150 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
151 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
152 Karol Janczewski 2007 Bydgoszcz
153 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
154 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo
155 Aleksander Grylewicz 2009 Mogilno
156 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
157 Franciszek Storozum 2016 śWIERKÓWIEC
158 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
159 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
160 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
161 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
162 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
163 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
164 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
165 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
166 Kacper Ciesielski 2013 Nakło
167 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
168 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
169 Szymon Zieliński 2015 Mogilno
170 Fabian Zieliński 2013 Mogilno
171 Amelia Źrałka 2013 Mogilno
172 Jan Dziekański 2013 Trzemeszno
173 Anna Wełniak 2011 Mogilno
174 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
175 Filip Wojciechowski 2014 Mogilno
176 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
177 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
178 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
179 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
180 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
181 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
182 Julia Urbanek 2016 Mogilno
183 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
184 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
185 Barbara Zabielska 2007 Toruń spc junior team
186 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
187 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
188 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
189 Eryk Szymczak 2008 Strzałkowo
190 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
191 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
192 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
193 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
194 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
195 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
196 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
197 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
198 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
199 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
200 Olga Sadecka 2012 Mogilno