Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Nicola MORITZ 2006 Barcin Bosir Barcin
102 Nikodem Mikołajczak 2017 Obudno
103 Maja Mikołajczak 2008 Barcin
104 Alicja Michniewicz 2017 Toruń sucharem zasiał
105 Marcelina Michalska 2014 Padniewko
106 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
107 Wiktoria Meller 2014 Mogilno
108 Szymon Meller 2014 Mogilno
109 Kamila Marosz 2008 Mogilno
110 Tymon Marek 2014 Barcin
111 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
112 Jan Marciniak 2012 Kcynia Aktywna Kcynia
113 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
114 Jakub Malczewski 2019 Świerkówiec
115 Maja Malczewska 2014 Świerkówiec
116 Krystian Maciejewski 2009 Rudki 44 B
117 Ksawery Maciejewski 2014 Rudki
118 Jan Maciejewski 2012 świerkowiec
119 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
120 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
121 Sergiusz Lubczyk 2009 Mogilno
122 Zofia Lewandowska 2010 Mogilno
123 Marcelina Lewandowska 2010 Mogilno
124 Ignacy Leliński 2014 Mogilno
125 Lilianna Kłos 2015 J anikowo Biagam z mamą.
126 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
127 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
128 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
129 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 Gniewkowo
130 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
131 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
132 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
133 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
134 Filip Król 2017 Mogilno
135 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
136 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta
137 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta
138 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
139 Zuzanna Kotlarek 2016 DĄBROWA
140 Gabriela Kotarska 2009 Żydowo xxxxxxxxxxxxxxx
141 Zofia Konkolewska 2015 Mogilno
142 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
143 Iga Kończal 2006 Żnin
144 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
145 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
146 Wiktor Kocikowski 2014 Kórnik
147 Zofia Kocikowska 2016 Kórnik
148 Wiktor Kempiński 2013 Toruń
149 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
150 Wiktor Kazmierczak 2014 Parlinek
151 Hanna Kazik 2017 Gąsawa
152 Igor Kazik 2012 Gąsawa
153 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
154 Jakub Kaszowski 2014 Będzin
155 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
156 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
157 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
158 Hubert Kaczmarek 2008 Mogilno
159 Agata KACZMAREK 2014 Inowrocław
160 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
161 Natalia Jordanowska 2006 Barcin Bosir Barcin
162 Xawery Jeziorek 2013 Toruń TSŻ TORUŃ
163 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
164 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
165 Maja Jaworska 2011 Toruń
166 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
167 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
168 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
169 Martyna Janicka 2010 Inowrocław
170 Karol Janczewski 2007 Bydgoszcz
171 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
172 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
173 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
174 Kłos Jagoda 2012 Koronowo
175 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
176 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
177 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
178 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
179 Aleksander Grześkowiak 2008 Barcin Bosir Barcin
180 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
181 Aleksander Grylewicz 2009 Mogilno
182 Adam Grylewicz 2011 Mogilno
183 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
184 Kacper Górski 2006 Agnieszkowo Ptt Detla Płock
185 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
186 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
187 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
188 Maks Godurkiewicz 2009 Mogilno
189 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
190 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
191 Maksymilian Gaczkowski 2006 Barcin Bosir Barcin
192 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
193 Paweł Frąckowiak 2010 Janikowo
194 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
195 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
196 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
197 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
198 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
199 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
200 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia