Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Krzysztof Winiecki 2015 Gniewkowo KB Inowrocław
102 Ksawery Maciejewski 2014 Rudki
103 Kłos Jagoda 2012 Koronowo
104 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
105 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
106 Lena Słowińska 2012 Łabiszyn
107 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
108 Lena Okręglicka 2018 Bydgoszcz Biegam z Babcią
109 Leon Dardziński 2018 Inowrocław
110 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
111 Lilianna Kłos 2015 J anikowo Biagam z mamą.
112 Maciej Szymczak 2006 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
113 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
114 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta
115 Magdalena Szymczak 2017 Kołodziejewo
116 Magdalena Ogrodna 2010 Ochodza
117 Maja Sobczak 2009 Mogilno
118 Maja Jaworska 2011 Toruń
119 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
120 Maja Mikołajczak 2008 Barcin
121 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo
122 Maja Malczewska 2014 Świerkówiec
123 Maja Soleta 2017 Dąbrowa
124 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
125 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
126 Maks Godurkiewicz 2009 Mogilno
127 Maksymilian Gaczkowski 2006 Barcin Bosir Barcin
128 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
129 Marcelina Michalska 2014 Padniewko
130 Marcelina Lewandowska 2010 Mogilno
131 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
132 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
133 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
134 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
135 Maria Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
136 Martyna Wichłacz 2015 Solec Kujawski
137 Martyna Janicka 2010 Inowrocław
138 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
139 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
140 Mateusz Uciński 2007 Oborniki OKL Oborniki
141 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
142 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
143 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
144 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
145 Michał Zasadzki 2016 Dąbrowa
146 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
147 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
148 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
149 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
150 Miron Zarychta 2015 Dąbrówka
151 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
152 Miłosz Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
153 Monika Pindel 2011 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
154 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
155 Nadia Pieczyńska 2013 Mogilno Przedszkole Padniewo
156 Natalia Jordanowska 2006 Barcin Bosir Barcin
157 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
158 Natan Zelkowski 2018 Dąbrowa
159 Nicola MORITZ 2006 Barcin Bosir Barcin
160 Nikodem Nawrocki 2012 Pakość
161 Nikodem Mikołajczak 2017 Obudno
162 Nikola Plewa 2010 Mogilno
163 Noemi Orzechowska 2006 Gąsawa SP Gąsawa
164 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
165 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
166 Olga Sadecka 2012 Mogilno
167 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
168 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
169 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo
170 Oskar Badziński 2010 Bydgoszcz SP 64 Bydgoszcz
171 Patrycja Chylińska 2012 Komorniki
172 Paweł Wojtasik 2010 Strzelno
173 Paweł Frąckowiak 2010 Janikowo
174 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
175 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 Gniewkowo
176 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
177 Pola Woźniak 2014 Mogilno
178 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
179 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
180 Sergiusz Lubczyk 2009 Mogilno
181 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
182 Stanisław Domalski 2015 Obudno #slimakibarcin
183 Szymon Chuchra 2013 Toruń
184 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
185 Szymon Meller 2014 Mogilno
186 Szymon Zieliński 2015 Mogilno
187 Szymon Wardęcki 2010 Barcin
188 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
189 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
190 Tymon Marek 2014 Barcin
191 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
192 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
193 Weronika Nowak 2014 Dąbrowa
194 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
195 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
196 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
197 Wiktor Czyżewski 2011 Barcin Bosir Barcin
198 Wiktor Kazmierczak 2014 Parlinek
199 Wiktor Kocikowski 2014 Kórnik
200 Wiktor Kempiński 2013 Toruń