Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Janek Olejnik 2012 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
102 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
103 Patrycja Chylińska 2012 Komorniki
104 Jan Marciniak 2012 Kcynia Aktywna Kcynia
105 Olga Sadecka 2012 Mogilno
106 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
107 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
108 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
109 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
110 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem
111 Nikodem Nawrocki 2012 Pakość
112 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo
113 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
114 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
115 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
116 Aspian Wiśniewski 2011 Mogilno
117 Anna Wełniak 2011 Mogilno
118 Artur Adamski 2011 Gowino Janusze Joggingu
119 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
120 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
121 Monika Pindel 2011 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
122 Zuzanna Tuszyńska 2011 Inowrocław
123 Izabela Skowrońska 2011 Jeziora Wielkie
124 Adam Grylewicz 2011 Mogilno
125 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
126 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
127 Maja Jaworska 2011 Toruń
128 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
129 Wiktor Czyżewski 2011 Barcin Bosir Barcin
130 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
131 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
132 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
133 Julia Winiecki 2011 Gniewkowo KB Inowrocław
134 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
135 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 Gniewkowo
136 Paweł Wojtasik 2010 Strzelno
137 Zofia Lewandowska 2010 Mogilno
138 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
139 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
140 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
141 Szymon Wardęcki 2010 Barcin
142 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
143 Magdalena Ogrodna 2010 Ochodza
144 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
145 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
146 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
147 Nikola Plewa 2010 Mogilno
148 Emanuel WOŹNIECKI 2010 Mogilno Pogoń Mogilno
149 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
150 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
151 Martyna Janicka 2010 Inowrocław
152 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
153 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
154 Marcelina Lewandowska 2010 Mogilno
155 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
156 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
157 Paweł Frąckowiak 2010 Janikowo
158 Oskar Badziński 2010 Bydgoszcz SP 64 Bydgoszcz
159 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
160 Aleksander Sienkiewicz 2010 Inowrocław MKS Inowrocław
161 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
162 Witold Tokarski 2010 Piotrków Kujawski
163 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
164 Jakub Szydełko 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
165 Maja Sobczak 2009 Mogilno
166 Igor Sobczak 2009 Mogilno
167 Aleksander Grylewicz 2009 Mogilno
168 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
169 Krystian Maciejewski 2009 Rudki 44 B
170 Gabriela Kotarska 2009 Żydowo xxxxxxxxxxxxxxx
171 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
172 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
173 Brajan Skowroński 2009 Jeziora Wielkie
174 Sergiusz Lubczyk 2009 Mogilno
175 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
176 Kornelia Wojciechowska 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
177 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
178 Zuzanna Burzyńska 2009 Mogilno
179 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
180 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
181 Antoni Romanowski 2009 Mogilno
182 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
183 Maks Godurkiewicz 2009 Mogilno
184 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
185 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
186 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
187 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
188 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
189 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
190 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
191 Maja Mikołajczak 2008 Barcin
192 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
193 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
194 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
195 Zuzanna Skowron 2008 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
196 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
197 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
198 Hubert Kaczmarek 2008 Mogilno
199 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
200 Kamila Marosz 2008 Mogilno