Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Adam Grylewicz 2011 Mogilno
102 Izabela Skowrońska 2011 Jeziora Wielkie
103 Zuzanna Tuszyńska 2011 Inowrocław
104 Monika Pindel 2011 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
105 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
106 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
107 Artur Adamski 2011 Gowino Janusze Joggingu
108 Anna Wełniak 2011 Mogilno
109 Aspian Wiśniewski 2011 Mogilno
110 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
111 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
112 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
113 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo
114 Nikodem Nawrocki 2012 Pakość
115 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem
116 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
117 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
118 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
119 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
120 Olga Sadecka 2012 Mogilno
121 Jan Marciniak 2012 Kcynia Aktywna Kcynia
122 Patrycja Chylińska 2012 Komorniki
123 Janek Olejnik 2012 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
124 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
125 Kłos Jagoda 2012 Koronowo
126 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
127 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
128 Blanka Wardęcka 2012 Barcin
129 Jan Maciejewski 2012 świerkowiec
130 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
131 Igor Kazik 2012 Gąsawa
132 Lena Słowińska 2012 Łabiszyn
133 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta
134 Xawery Jeziorek 2013 Toruń TSŻ TORUŃ
135 Aneta Strzelecka 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
136 Wojciech Bieganowski 2013 Chełmce LIUKS KRUSZWICA
137 Dorota Braciszewaka 2013 Gąsawa
138 Szymon Chuchra 2013 Toruń
139 Antoni Żywica 2013 Mogilno Mogilno Team
140 Maria Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
141 Miłosz Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
142 Fabian Zieliński 2013 Mogilno
143 Wiktor Kempiński 2013 Toruń
144 Kacper Ciesielski 2013 Nakło
145 Amelia Źrałka 2013 Mogilno
146 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
147 Kamil Wojciechowski 2013 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
148 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
149 Nadia Pieczyńska 2013 Mogilno Przedszkole Padniewo
150 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
151 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
152 Borys Łysiak 2013 Mogilno
153 Zuzanna Pecyna 2013 Budzisław Stary NO NAME TEAM
154 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
155 Karol Ogrodny 2013 Ochodza
156 Jan Dziekański 2013 Trzemeszno
157 Zofia Damas 2013 Mogilno
158 Marcelina Michalska 2014 Padniewko
159 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
160 Agata KACZMAREK 2014 Inowrocław
161 Wiktor Kazmierczak 2014 Parlinek
162 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
163 Ksawery Maciejewski 2014 Rudki
164 Wiktor Kocikowski 2014 Kórnik
165 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
166 Maja Malczewska 2014 Świerkówiec
167 Ignacy Leliński 2014 Mogilno
168 Jakub Kaszowski 2014 Będzin
169 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
170 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
171 Pola Woźniak 2014 Mogilno
172 Wiktoria Meller 2014 Mogilno
173 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
174 Tymon Marek 2014 Barcin
175 Kasjana Wiśniewska 2014 Mogilno
176 Szymon Meller 2014 Mogilno
177 Filip Wojciechowski 2014 Mogilno
178 Weronika Nowak 2014 Dąbrowa
179 Jakub Etmański 2014 Mogilno
180 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta
181 Katarzyna Szymczak 2014 Kołodziejewo
182 Krzysztof Winiecki 2015 Gniewkowo KB Inowrocław
183 Lilianna Kłos 2015 J anikowo Biagam z mamą.
184 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
185 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
186 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
187 Stanisław Domalski 2015 Obudno #slimakibarcin
188 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
189 Miron Zarychta 2015 Dąbrówka
190 Martyna Wichłacz 2015 Solec Kujawski
191 Alicja Szaprowska 2015 Bielice Przedszkole nr 1 w Mogilnie
192 Igor Badziński 2015 Bydgoszcz Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
193 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
194 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
195 Julia Pecyna 2015 Budzisław Stary NO NAME TEAM
196 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
197 Zofia Konkolewska 2015 Mogilno
198 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
199 Antonina Świgoda 2015 Mogilno
200 Szymon Zieliński 2015 Mogilno