Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Maja Sobczak 2009 Mogilno
102 Patrycja Chylińska 2012 Komorniki
103 Antoni Romanowski 2009 Mogilno
104 Kamila Marosz 2008 Mogilno
105 Filip Król 2017 Mogilno
106 Martyna Wichłacz 2015 Solec Kujawski
107 Szymon Chuchra 2013 Toruń
108 Sergiusz Lubczyk 2009 Mogilno
109 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
110 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
111 Igor Sobczak 2009 Mogilno
112 Wiktoria Chylińska 2016 Komorniki
113 Ignacy Leliński 2014 Mogilno
114 Witold Tokarski 2010 Piotrków Kujawski
115 Katarzyna Szymczak 2014 Kołodziejewo
116 Iga Przybysz 2017 Dąbrowa
117 Maja Jaworska 2011 Toruń
118 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
119 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
120 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
121 Julia Urbanek 2016 Mogilno
122 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
123 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
124 Aleksandra REWEZIŃSKA 2006 ŻNIN
125 Izabela Tuszyńska 2007 Mogilno
126 Magdalena Szymczak 2017 Kołodziejewo
127 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo
128 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
129 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
130 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
131 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
132 Zuzanna Kotlarek 2016 DĄBROWA
133 Martyna Janicka 2010 Inowrocław
134 Maja Mikołajczak 2008 Barcin
135 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
136 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
137 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
138 Noemi Orzechowska 2006 Gąsawa SP Gąsawa
139 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
140 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
141 Kamil Wojciechowski 2013 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
142 Monika Pindel 2011 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
143 Maciej Szymczak 2006 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
144 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
145 Wojciech Bieganowski 2013 Chełmce LIUKS KRUSZWICA
146 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
147 Zuzanna Skowron 2008 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
148 Kornelia Wojciechowska 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
149 Janek Olejnik 2012 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
150 Artur Adamski 2011 Gowino Janusze Joggingu
151 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
152 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
153 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta
154 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta
155 Stanisław Domalski 2015 Obudno #slimakibarcin
156 Wojciech Domalski 2017 Obudno #slimakibarcin
157 Antoni Żywica 2013 Mogilno Mogilno Team
158 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
159 Zuzanna Pecyna 2013 Budzisław Stary NO NAME TEAM
160 Julia Pecyna 2015 Budzisław Stary NO NAME TEAM
161 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
162 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
163 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
164 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
165 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
166 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
167 Mateusz Uciński 2007 Oborniki OKL Oborniki
168 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
169 Aleksander Sienkiewicz 2010 Inowrocław MKS Inowrocław
170 Emanuel WOŹNIECKI 2010 Mogilno Pogoń Mogilno
171 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
172 Xawery Jeziorek 2013 Toruń TSŻ TORUŃ
173 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
174 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
175 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
176 Aleksander Grześkowiak 2008 Barcin Bosir Barcin
177 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
178 Wiktor Czyżewski 2011 Barcin Bosir Barcin
179 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
180 Natalia Jordanowska 2006 Barcin Bosir Barcin
181 Maksymilian Gaczkowski 2006 Barcin Bosir Barcin
182 Nicola MORITZ 2006 Barcin Bosir Barcin
183 Jan Marciniak 2012 Kcynia Aktywna Kcynia
184 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
185 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
186 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
187 Jakub Szydełko 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
188 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
189 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
190 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
191 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
192 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
193 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
194 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
195 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
196 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
197 Ignacy Pudliszewski 2007 Koscian # SzymanowskiTeam / Kościan Team
198 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
199 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
200 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO