Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Ignacy Leliński 2014 Mogilno
102 Marcelina Lewandowska 2010 Mogilno
103 Zofia Lewandowska 2010 Mogilno
104 Sergiusz Lubczyk 2009 Mogilno
105 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
106 Krystian Maciejewski 2009 Rudki 44 B
107 Ksawery Maciejewski 2014 Rudki
108 Jan Maciejewski 2012 świerkowiec
109 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
110 Maja Malczewska 2014 Świerkówiec
111 Jakub Malczewski 2019 Świerkówiec
112 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
113 Jan Marciniak 2012 Kcynia Aktywna Kcynia
114 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
115 Tymon Marek 2014 Barcin
116 Kamila Marosz 2008 Mogilno
117 Wiktoria Meller 2014 Mogilno
118 Szymon Meller 2014 Mogilno
119 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
120 Marcelina Michalska 2014 Padniewko
121 Alicja Michniewicz 2017 Toruń sucharem zasiał
122 Maja Mikołajczak 2008 Barcin
123 Nikodem Mikołajczak 2017 Obudno
124 Nicola MORITZ 2006 Barcin Bosir Barcin
125 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo
126 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo
127 Nikodem Nawrocki 2012 Pakość
128 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
129 Weronika Nowak 2014 Dąbrowa
130 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
131 Magdalena Ogrodna 2010 Ochodza
132 Karol Ogrodny 2013 Ochodza
133 Lena Okręglicka 2018 Bydgoszcz Biegam z Babcią
134 Janek Olejnik 2012 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
135 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
136 Noemi Orzechowska 2006 Gąsawa SP Gąsawa
137 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
138 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
139 Zuzanna Pecyna 2013 Budzisław Stary NO NAME TEAM
140 Julia Pecyna 2015 Budzisław Stary NO NAME TEAM
141 Nadia Pieczyńska 2013 Mogilno Przedszkole Padniewo
142 Monika Pindel 2011 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
143 Nikola Plewa 2010 Mogilno
144 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
145 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
146 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
147 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
148 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
149 Iga Przybysz 2017 Dąbrowa
150 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
151 Ignacy Pudliszewski 2007 Koscian # SzymanowskiTeam / Kościan Team
152 Aleksandra REWEZIŃSKA 2006 ŻNIN
153 Antoni Romanowski 2009 Mogilno
154 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
155 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
156 Olga Sadecka 2012 Mogilno
157 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
158 Aleksander Sienkiewicz 2010 Inowrocław MKS Inowrocław
159 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
160 Zuzanna Skowron 2008 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
161 Izabela Skowrońska 2011 Jeziora Wielkie
162 Brajan Skowroński 2009 Jeziora Wielkie
163 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
164 Maja Sobczak 2009 Mogilno
165 Igor Sobczak 2009 Mogilno
166 Maja Soleta 2017 Dąbrowa
167 Franciszek Storozum 2016 śWIERKÓWIEC
168 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
169 Aneta Strzelecka 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
170 Antonina Świgoda 2015 Mogilno
171 Alicja Szaprowska 2015 Bielice Przedszkole nr 1 w Mogilnie
172 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
173 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
174 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
175 Maria Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
176 Miłosz Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
177 Jakub Szydełko 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
178 Katarzyna Szymczak 2014 Kołodziejewo
179 Magdalena Szymczak 2017 Kołodziejewo
180 Eryk Szymczak 2008 Strzałkowo
181 Maciej Szymczak 2006 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
182 Lena Słowińska 2012 Łabiszyn
183 Witold Tokarski 2010 Piotrków Kujawski
184 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
185 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
186 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
187 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
188 Izabela Tuszyńska 2007 Mogilno
189 Zuzanna Tuszyńska 2011 Inowrocław
190 Mateusz Uciński 2007 Oborniki OKL Oborniki
191 Julia Urbanek 2016 Mogilno
192 Blanka Wardęcka 2012 Barcin
193 Szymon Wardęcki 2010 Barcin
194 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
195 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
196 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
197 Anna Wełniak 2011 Mogilno
198 Martyna Wichłacz 2015 Solec Kujawski
199 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
200 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata