Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
2 Julia Urbanek 2016 Mogilno
3 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
4 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
5 Eryk Szymczak 2008 Strzałkowo
6 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
7 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
8 Olga Sadecka 2012 Mogilno
9 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
10 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
11 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
12 Sergiusz Lubczyk 2009 Mogilno
13 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
14 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
15 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
16 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
17 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
18 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
19 Jakub Etmański 2014 Mogilno
20 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
21 Szymon Zieliński 2015 Mogilno
22 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
23 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
24 Barbara Zabielska 2007 Toruń spc junior team
25 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
26 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
27 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
28 Franciszek Storozum 2016 śWIERKÓWIEC
29 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
30 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
31 Kacper Ciesielski 2013 Nakło
32 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
33 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
34 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
35 Filip Wojciechowski 2014 Mogilno
36 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
37 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
38 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
39 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
40 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
41 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
42 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
43 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
44 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
45 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
46 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
47 Fabian Zieliński 2013 Mogilno
48 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
49 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
50 Anna Wełniak 2011 Mogilno
51 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
52 Jan Dziekański 2013 Trzemeszno
53 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
54 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
55 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
56 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
57 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
58 Karol Janczewski 2007 Bydgoszcz
59 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
60 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
61 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
62 Zofia Konkolewska 2015 Mogilno
63 Antonina Świgoda 2015 Mogilno
64 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
65 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo
66 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo
67 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
68 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
69 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
70 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
71 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 Gniewkowo
72 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
73 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
74 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
75 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
76 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
77 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
78 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
79 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
80 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
81 Kasjana Wiśniewska 2014 Mogilno
82 Aspian Wiśniewski 2011 Mogilno
83 Borys Łysiak 2013 Mogilno
84 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
85 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
86 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
87 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
88 Amelia Źrałka 2013 Mogilno
89 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
90 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
91 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
92 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
93 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
94 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
95 Szymon Chuchra 2013 Toruń
96 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
97 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
98 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
99 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
100 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia