Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Jan Maciejewski 2012 świerkowiec
2 Maria Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
3 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
4 Krzysztof Winiecki 2015 Gniewkowo KB Inowrocław
5 Emanuel WOŹNIECKI 2010 Mogilno Pogoń Mogilno
6 Maciej Szymczak 2006 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
7 Maja Jaworska 2011 Toruń
8 Julia Winiecki 2011 Gniewkowo KB Inowrocław
9 Lena Słowińska 2012 Łabiszyn
10 Kłos Jagoda 2012 Koronowo
11 Maja Soleta 2017 Dąbrowa
12 Iga Przybysz 2017 Dąbrowa
13 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
14 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
15 Michał Zasadzki 2016 Dąbrowa
16 Zuzanna Kotlarek 2016 DĄBROWA
17 Weronika Nowak 2014 Dąbrowa
18 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
19 Paweł Frąckowiak 2010 Janikowo
20 Wiktor Kempiński 2013 Toruń
21 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
22 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
23 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
24 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
25 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
26 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
27 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
28 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
29 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
30 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
31 Barbara Zabielska 2007 Toruń spc junior team
32 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
33 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
34 Olga Sadecka 2012 Mogilno
35 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
36 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
37 Franciszek Storozum 2016 śWIERKÓWIEC
38 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
39 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
40 Kacper Ciesielski 2013 Nakło
41 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
42 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
43 Filip Wojciechowski 2014 Mogilno
44 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
45 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
46 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
47 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
48 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
49 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
50 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
51 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
52 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
53 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
54 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
55 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
56 Anna Wełniak 2011 Mogilno
57 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo
58 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
59 Karol Janczewski 2007 Bydgoszcz
60 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
61 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
62 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
63 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
64 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
65 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
66 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
67 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
68 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
69 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
70 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
71 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
72 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
73 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
74 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
75 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
76 Antonina Świgoda 2015 Mogilno
77 Zofia Konkolewska 2015 Mogilno
78 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
79 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
80 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
81 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
82 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
83 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
84 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
85 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
86 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
87 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
88 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
89 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
90 Borys Łysiak 2013 Mogilno
91 Aspian Wiśniewski 2011 Mogilno
92 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
93 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
94 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
95 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
96 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
97 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
98 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
99 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
100 Kasjana Wiśniewska 2014 Mogilno