Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Borys Łysiak 2013 Mogilno
2 Antoni Żywica 2013 Mogilno Mogilno Team
3 Amelia Źrałka 2013 Mogilno
4 Fabian Zieliński 2013 Mogilno
5 Szymon Zieliński 2015 Mogilno
6 Natan Zelkowski 2018 Dąbrowa
7 Michał Zasadzki 2016 Dąbrowa
8 Miron Zarychta 2015 Dąbrówka
9 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
10 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
11 Barbara Zabielska 2007 Toruń spc junior team
12 Emanuel WOŹNIECKI 2010 Mogilno Pogoń Mogilno
13 Pola Woźniak 2014 Mogilno
14 Kajetan Woźniak 2016 Mogilno
15 Paweł Wojtasik 2010 Strzelno
16 Filip Wojciechowski 2014 Mogilno
17 Kamil Wojciechowski 2013 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
18 Kornelia Wojciechowska 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
19 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr.8 Gniezno
20 Aspian Wiśniewski 2011 Mogilno
21 Kasjana Wiśniewska 2014 Mogilno
22 Julia Winiecki 2011 Gniewkowo KB Inowrocław
23 Krzysztof Winiecki 2015 Gniewkowo KB Inowrocław
24 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
25 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
26 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
27 Martyna Wichłacz 2015 Solec Kujawski
28 Anna Wełniak 2011 Mogilno
29 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
30 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
31 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
32 Szymon Wardęcki 2010 Barcin
33 Blanka Wardęcka 2012 Barcin
34 Julia Urbanek 2016 Mogilno
35 Mateusz Uciński 2007 Oborniki OKL Oborniki
36 Zuzanna Tuszyńska 2011 Inowrocław
37 Izabela Tuszyńska 2007 Mogilno
38 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
39 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
40 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
41 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
42 Witold Tokarski 2010 Piotrków Kujawski
43 Lena Słowińska 2012 Łabiszyn
44 Eryk Szymczak 2008 Strzałkowo
45 Maciej Szymczak 2006 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
46 Katarzyna Szymczak 2014 Kołodziejewo
47 Magdalena Szymczak 2017 Kołodziejewo
48 Jakub Szydełko 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
49 Maria Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
50 Miłosz Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
51 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
52 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
53 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
54 Alicja Szaprowska 2015 Bielice Przedszkole nr 1 w Mogilnie
55 Antonina Świgoda 2015 Mogilno
56 Aneta Strzelecka 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
57 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
58 Franciszek Storozum 2016 śWIERKÓWIEC
59 Maja Soleta 2017 Dąbrowa
60 Maja Sobczak 2009 Mogilno
61 Igor Sobczak 2009 Mogilno
62 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
63 Brajan Skowroński 2009 Jeziora Wielkie
64 Izabela Skowrońska 2011 Jeziora Wielkie
65 Zuzanna Skowron 2008 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
66 Aleksander Sienkiewicz 2010 Inowrocław MKS Inowrocław
67 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
68 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
69 Olga Sadecka 2012 Mogilno
70 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
71 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
72 Antoni Romanowski 2009 Mogilno
73 Aleksandra REWEZIŃSKA 2006 ŻNIN
74 Ignacy Pudliszewski 2007 Koscian # SzymanowskiTeam / Kościan Team
75 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
76 Iga Przybysz 2017 Dąbrowa
77 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
78 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
79 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
80 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
81 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
82 Nikola Plewa 2010 Mogilno
83 Monika Pindel 2011 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
84 Nadia Pieczyńska 2013 Mogilno Przedszkole Padniewo
85 Zuzanna Pecyna 2013 Budzisław Stary NO NAME TEAM
86 Julia Pecyna 2015 Budzisław Stary NO NAME TEAM
87 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
88 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
89 Noemi Orzechowska 2006 Gąsawa SP Gąsawa
90 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
91 Janek Olejnik 2012 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
92 Lena Okręglicka 2018 Bydgoszcz Biegam z Babcią
93 Karol Ogrodny 2013 Ochodza
94 Magdalena Ogrodna 2010 Ochodza
95 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
96 Weronika Nowak 2014 Dąbrowa
97 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
98 Nikodem Nawrocki 2012 Pakość
99 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo
100 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo