Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Opłata
1 Lena Słowińska 2012 Łabiszyn
2 Gabriela Kotarska 2009 Żydowo xxxxxxxxxxxxxxx
3 Aleksandra REWEZIŃSKA 2006 ŻNIN
4 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
5 Iga Kończal 2006 Żnin
6 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
7 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
8 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
9 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
10 Jan Dziekański 2013 Trzemeszno
11 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
12 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
13 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
14 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
15 Wiktor Kempiński 2013 Toruń
16 Barbara Zabielska 2007 Toruń spc junior team
17 Xawery Jeziorek 2013 Toruń TSŻ TORUŃ
18 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
19 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
20 Alicja Michniewicz 2017 Toruń sucharem zasiał
21 Szymon Chuchra 2013 Toruń
22 Maja Jaworska 2011 Toruń
23 Jan Maciejewski 2012 świerkowiec
24 Maja Malczewska 2014 Świerkówiec
25 Jakub Malczewski 2019 Świerkówiec
26 Franciszek Storozum 2016 śWIERKÓWIEC
27 Paweł Wojtasik 2010 Strzelno
28 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
29 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
30 Eryk Szymczak 2008 Strzałkowo
31 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
32 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
33 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem
34 Agata Fabisiak 2008 Śrem
35 Martyna Wichłacz 2015 Solec Kujawski
36 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
37 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo
38 Maja Mrówczyńska 2012 Sarbinowo
39 Krystian Maciejewski 2009 Rudki 44 B
40 Ksawery Maciejewski 2014 Rudki
41 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
42 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
43 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta
44 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta
45 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
46 Witold Tokarski 2010 Piotrków Kujawski
47 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
48 Wiktor Kazmierczak 2014 Parlinek
49 Nikodem Nawrocki 2012 Pakość
50 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
51 Marcelina Michalska 2014 Padniewko
52 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
53 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
54 Magdalena Ogrodna 2010 Ochodza
55 Karol Ogrodny 2013 Ochodza
56 Stanisław Domalski 2015 Obudno #slimakibarcin
57 Wojciech Domalski 2017 Obudno #slimakibarcin
58 Nikodem Mikołajczak 2017 Obudno
59 Mateusz Uciński 2007 Oborniki OKL Oborniki
60 Kacper Ciesielski 2013 Nakło
61 Julia Urbanek 2016 Mogilno
62 Izabela Tuszyńska 2007 Mogilno
63 Aneta Strzelecka 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
64 Filip Wojciechowski 2014 Mogilno
65 Zofia Damas 2013 Mogilno
66 Pola Woźniak 2014 Mogilno
67 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
68 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
69 Kajetan Woźniak 2016 Mogilno
70 Emanuel WOŹNIECKI 2010 Mogilno Pogoń Mogilno
71 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
72 Anna Wełniak 2011 Mogilno
73 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
74 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
75 Amelia Źrałka 2013 Mogilno
76 Olga Sadecka 2012 Mogilno
77 Hubert Kaczmarek 2008 Mogilno
78 Fabian Zieliński 2013 Mogilno
79 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
80 Jakub Etmański 2014 Mogilno
81 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
82 Wiktoria Meller 2014 Mogilno
83 Szymon Zieliński 2015 Mogilno
84 Nadia Pieczyńska 2013 Mogilno Przedszkole Padniewo
85 Szymon Meller 2014 Mogilno
86 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
87 Antoni Żywica 2013 Mogilno Mogilno Team
88 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
89 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
90 Maks Godurkiewicz 2009 Mogilno
91 Aleksander Grylewicz 2009 Mogilno
92 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
93 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
94 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
95 Nikola Plewa 2010 Mogilno
96 Adam Grylewicz 2011 Mogilno
97 Kasjana Wiśniewska 2014 Mogilno
98 Zofia Lewandowska 2010 Mogilno
99 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
100 Antonina Świgoda 2015 Mogilno