Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
1 Kacper Górski 2006 Agnieszkowo Ptt Detla Płock
2 Wiktor Czyżewski 2011 Barcin Bosir Barcin
3 Tymon Marek 2014 Barcin
4 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
5 Natalia Jordanowska 2006 Barcin Bosir Barcin
6 Szymon Wardęcki 2010 Barcin
7 Blanka Wardęcka 2012 Barcin
8 Maksymilian Gaczkowski 2006 Barcin Bosir Barcin
9 Nicola MORITZ 2006 Barcin Bosir Barcin
10 Maja Mikołajczak 2008 Barcin
11 Aleksander Grześkowiak 2008 Barcin Bosir Barcin
12 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
13 Jakub Kaszowski 2014 Będzin
14 Alicja Szaprowska 2015 Bielice Przedszkole nr 1 w Mogilnie
15 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
16 Zuzanna Pecyna 2013 Budzisław Stary NO NAME TEAM
17 Julia Pecyna 2015 Budzisław Stary NO NAME TEAM
18 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
19 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
20 Karol Janczewski 2007 Bydgoszcz
21 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
22 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
23 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
24 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
25 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
26 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
27 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
28 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
29 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
30 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
31 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
32 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
33 Oskar Badziński 2010 Bydgoszcz SP 64 Bydgoszcz
34 Lena Okręglicka 2018 Bydgoszcz Biegam z Babcią
35 Igor Badziński 2015 Bydgoszcz Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
36 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
37 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
38 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
39 Wojciech Bieganowski 2013 Chełmce LIUKS KRUSZWICA
40 Weronika Nowak 2014 Dąbrowa
41 Maja Soleta 2017 Dąbrowa
42 Natan Zelkowski 2018 Dąbrowa
43 Michał Zasadzki 2016 Dąbrowa
44 Iga Przybysz 2017 Dąbrowa
45 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
46 Zuzanna Kotlarek 2016 DĄBROWA
47 Maria Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
48 Miłosz Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
49 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
50 Miron Zarychta 2015 Dąbrówka
51 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
52 Noemi Orzechowska 2006 Gąsawa SP Gąsawa
53 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
54 Dorota Braciszewaka 2013 Gąsawa
55 Hanna Kazik 2017 Gąsawa
56 Igor Kazik 2012 Gąsawa
57 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 Gniewkowo
58 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
59 Julia Winiecki 2011 Gniewkowo KB Inowrocław
60 Krzysztof Winiecki 2015 Gniewkowo KB Inowrocław
61 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
62 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr.8 Gniezno
63 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
64 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
65 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
66 Artur Adamski 2011 Gowino Janusze Joggingu
67 Leon Dardziński 2018 Inowrocław
68 Zuzanna Tuszyńska 2011 Inowrocław
69 Agata KACZMAREK 2014 Inowrocław
70 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
71 Martyna Janicka 2010 Inowrocław
72 Aleksander Sienkiewicz 2010 Inowrocław MKS Inowrocław
73 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
74 Lilianna Kłos 2015 J anikowo Biagam z mamą.
75 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
76 Paweł Frąckowiak 2010 Janikowo
77 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
78 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
79 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
80 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
81 Brajan Skowroński 2009 Jeziora Wielkie
82 Izabela Skowrońska 2011 Jeziora Wielkie
83 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
84 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
85 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
86 Jakub Szydełko 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
87 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
88 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
89 Jan Marciniak 2012 Kcynia Aktywna Kcynia
90 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
91 Patrycja Chylińska 2012 Komorniki
92 Wiktoria Chylińska 2016 Komorniki
93 Zofia Kocikowska 2016 Kórnik
94 Wiktor Kocikowski 2014 Kórnik
95 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
96 Kłos Jagoda 2012 Koronowo
97 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
98 Ignacy Pudliszewski 2007 Koscian # SzymanowskiTeam / Kościan Team
99 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
100 Katarzyna Szymczak 2014 Kołodziejewo