Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Zuzanna Skowron 2008 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
2 Zuzanna Kotlarek 2016 DĄBROWA
3 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
4 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
5 Zuzanna Pecyna 2013 Budzisław Stary NO NAME TEAM
6 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem
7 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
8 Zuzanna Tuszyńska 2011 Inowrocław
9 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr.8 Gniezno
10 Zuzanna Burzyńska 2009 Mogilno
11 Zofia Damas 2013 Mogilno
12 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
13 Zofia Kocikowska 2016 Kórnik
14 Zofia Lewandowska 2010 Mogilno
15 Zofia Konkolewska 2015 Mogilno
16 Xawery Jeziorek 2013 Toruń TSŻ TORUŃ
17 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta
18 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
19 Wojciech Domalski 2017 Obudno #slimakibarcin
20 Wojciech Bieganowski 2013 Chełmce LIUKS KRUSZWICA
21 Witold Tokarski 2010 Piotrków Kujawski
22 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
23 Wiktoria Meller 2014 Mogilno
24 Wiktoria Chylińska 2016 Komorniki
25 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
26 Wiktor Czyżewski 2011 Barcin Bosir Barcin
27 Wiktor Kazmierczak 2014 Parlinek
28 Wiktor Kocikowski 2014 Kórnik
29 Wiktor Kempiński 2013 Toruń
30 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
31 Weronika Nowak 2014 Dąbrowa
32 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
33 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
34 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
35 Tymon Marek 2014 Barcin
36 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
37 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
38 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
39 Szymon Zieliński 2015 Mogilno
40 Szymon Meller 2014 Mogilno
41 Szymon Wardęcki 2010 Barcin
42 Szymon Chuchra 2013 Toruń
43 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
44 Stanisław Domalski 2015 Obudno #slimakibarcin
45 Sergiusz Lubczyk 2009 Mogilno
46 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
47 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
48 Pola Woźniak 2014 Mogilno
49 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
50 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 Gniewkowo
51 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
52 Paweł Wojtasik 2010 Strzelno
53 Paweł Frąckowiak 2010 Janikowo
54 Patrycja Chylińska 2012 Komorniki
55 Oskar Badziński 2010 Bydgoszcz SP 64 Bydgoszcz
56 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo
57 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
58 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
59 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
60 Olga Sadecka 2012 Mogilno
61 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
62 Noemi Orzechowska 2006 Gąsawa SP Gąsawa
63 Nikola Plewa 2010 Mogilno
64 Nikodem Nawrocki 2012 Pakość
65 Nikodem Mikołajczak 2017 Obudno
66 Nicola MORITZ 2006 Barcin Bosir Barcin
67 Natan Zelkowski 2018 Dąbrowa
68 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
69 Natalia Jordanowska 2006 Barcin Bosir Barcin
70 Nadia Pieczyńska 2013 Mogilno Przedszkole Padniewo
71 Monika Pindel 2011 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
72 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
73 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
74 Miłosz Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
75 Miron Zarychta 2015 Dąbrówka
76 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
77 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
78 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
79 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
80 Michał Zasadzki 2016 Dąbrowa
81 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
82 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
83 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
84 Mateusz Uciński 2007 Oborniki OKL Oborniki
85 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
86 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
87 Martyna Janicka 2010 Inowrocław
88 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
89 Martyna Wichłacz 2015 Solec Kujawski
90 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
91 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
92 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
93 Maria Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
94 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
95 Marcelina Michalska 2014 Padniewko
96 Marcelina Lewandowska 2010 Mogilno
97 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
98 Maksymilian Gaczkowski 2006 Barcin Bosir Barcin
99 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
100 Maks Godurkiewicz 2009 Mogilno