Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Adam Grylewicz 2011 Mogilno
2 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
3 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
4 Agata Fabisiak 2008 Śrem
5 Agata KACZMAREK 2014 Inowrocław
6 Aleksander Sienkiewicz 2010 Inowrocław MKS Inowrocław
7 Aleksander Grześkowiak 2008 Barcin Bosir Barcin
8 Aleksander Grylewicz 2009 Mogilno
9 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
10 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
11 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
12 Aleksandra REWEZIŃSKA 2006 ŻNIN
13 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
14 Alicja Szaprowska 2015 Bielice Przedszkole nr 1 w Mogilnie
15 Alicja Michniewicz 2017 Toruń sucharem zasiał
16 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
17 Amelia Źrałka 2013 Mogilno
18 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
19 Aneta Strzelecka 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
20 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
21 Anna Wełniak 2011 Mogilno
22 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
23 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
24 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
25 Antoni Żywica 2013 Mogilno Mogilno Team
26 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
27 Antoni Romanowski 2009 Mogilno
28 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
29 Antonina Świgoda 2015 Mogilno
30 Artur Adamski 2011 Gowino Janusze Joggingu
31 Aspian Wiśniewski 2011 Mogilno
32 Barbara Zabielska 2007 Toruń spc junior team
33 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
34 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
35 Blanka Wardęcka 2012 Barcin
36 Borys Łysiak 2013 Mogilno
37 Brajan Skowroński 2009 Jeziora Wielkie
38 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
39 Dorota Braciszewaka 2013 Gąsawa
40 Emanuel WOŹNIECKI 2010 Mogilno Pogoń Mogilno
41 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
42 Eryk Szymczak 2008 Strzałkowo
43 Fabian Zieliński 2013 Mogilno
44 Filip Wojciechowski 2014 Mogilno
45 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
46 Filip Król 2017 Mogilno
47 Franciszek Storozum 2016 śWIERKÓWIEC
48 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
49 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
50 Gabriela Kotarska 2009 Żydowo xxxxxxxxxxxxxxx
51 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
52 Hanna Kazik 2017 Gąsawa
53 Hubert Kaczmarek 2008 Mogilno
54 Iga Kończal 2006 Żnin
55 Iga Przybysz 2017 Dąbrowa
56 Ignacy Pudliszewski 2007 Koscian # SzymanowskiTeam / Kościan Team
57 Ignacy Leliński 2014 Mogilno
58 Igor Kazik 2012 Gąsawa
59 Igor Badziński 2015 Bydgoszcz Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
60 Igor Sobczak 2009 Mogilno
61 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
62 Izabela Skowrońska 2011 Jeziora Wielkie
63 Izabela Tuszyńska 2007 Mogilno
64 Jakub Kaszowski 2014 Będzin
65 Jakub Etmański 2014 Mogilno
66 Jakub Malczewski 2019 Świerkówiec
67 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
68 Jakub Szydełko 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
69 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
70 Jan Marciniak 2012 Kcynia Aktywna Kcynia
71 Jan Dziekański 2013 Trzemeszno
72 Jan Maciejewski 2012 świerkowiec
73 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
74 Janek Olejnik 2012 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
75 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
76 Julia Pecyna 2015 Budzisław Stary NO NAME TEAM
77 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
78 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
79 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
80 Julia Winiecki 2011 Gniewkowo KB Inowrocław
81 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
82 Julia Urbanek 2016 Mogilno
83 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
84 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
85 Kacper Górski 2006 Agnieszkowo Ptt Detla Płock
86 Kacper Ciesielski 2013 Nakło
87 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
88 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
89 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
90 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
91 Kajetan Woźniak 2016 Mogilno
92 Kamil Wojciechowski 2013 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
93 Kamila Marosz 2008 Mogilno
94 Karol Janczewski 2007 Bydgoszcz
95 Karol Ogrodny 2013 Ochodza
96 Kasjana Wiśniewska 2014 Mogilno
97 Katarzyna Szymczak 2014 Kołodziejewo
98 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
99 Kornelia Wojciechowska 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
100 Krystian Maciejewski 2009 Rudki 44 B