Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Jakub Malczewski 2019 Świerkówiec
2 Lena Okręglicka 2018 Bydgoszcz Biegam z Babcią
3 Natan Zelkowski 2018 Dąbrowa
4 Leon Dardziński 2018 Inowrocław
5 Nikodem Mikołajczak 2017 Obudno
6 Maja Soleta 2017 Dąbrowa
7 Wojciech Domalski 2017 Obudno #slimakibarcin
8 Iga Przybysz 2017 Dąbrowa
9 Magdalena Szymczak 2017 Kołodziejewo
10 Alicja Michniewicz 2017 Toruń sucharem zasiał
11 Hanna Kazik 2017 Gąsawa
12 Michalina Tuńska 2017 Gniezno
13 Filip Król 2017 Mogilno
14 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
15 Wiktoria Chylińska 2016 Komorniki
16 Julia Urbanek 2016 Mogilno
17 Zuzanna Kotlarek 2016 DĄBROWA
18 Lena Wieczorek 2016 Pieranie
19 Michał Zasadzki 2016 Dąbrowa
20 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
21 Julia Olszewska 2016 Gniewkowo
22 Zofia Kocikowska 2016 Kórnik
23 Franciszek Storozum 2016 śWIERKÓWIEC
24 Kajetan Woźniak 2016 Mogilno
25 Szymon Zieliński 2015 Mogilno
26 Antonina Świgoda 2015 Mogilno
27 Olivier Wesolowski 2015 Padniewko
28 Zofia Konkolewska 2015 Mogilno
29 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
30 Julia Pecyna 2015 Budzisław Stary NO NAME TEAM
31 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
32 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
33 Igor Badziński 2015 Bydgoszcz Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
34 Alicja Szaprowska 2015 Bielice Przedszkole nr 1 w Mogilnie
35 Martyna Wichłacz 2015 Solec Kujawski
36 Miron Zarychta 2015 Dąbrówka
37 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
38 Stanisław Domalski 2015 Obudno #slimakibarcin
39 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
40 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
41 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
42 Lilianna Kłos 2015 J anikowo Biagam z mamą.
43 Krzysztof Winiecki 2015 Gniewkowo KB Inowrocław
44 Katarzyna Szymczak 2014 Kołodziejewo
45 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta
46 Jakub Etmański 2014 Mogilno
47 Weronika Nowak 2014 Dąbrowa
48 Filip Wojciechowski 2014 Mogilno
49 Szymon Meller 2014 Mogilno
50 Kasjana Wiśniewska 2014 Mogilno
51 Tymon Marek 2014 Barcin
52 Aleksandra Tuńska 2014 Gniezno
53 Wiktoria Meller 2014 Mogilno
54 Pola Woźniak 2014 Mogilno
55 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
56 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
57 Jakub Kaszowski 2014 Będzin
58 Maja Malczewska 2014 Świerkówiec
59 Ignacy Leliński 2014 Mogilno
60 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
61 Wiktor Kocikowski 2014 Kórnik
62 Ksawery Maciejewski 2014 Rudki
63 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
64 Wiktor Kazmierczak 2014 Parlinek
65 Agata KACZMAREK 2014 Inowrocław
66 Zuzanna Maciejewska 2014 POZNAŃ
67 Marcelina Michalska 2014 Padniewko
68 Zofia Damas 2013 Mogilno
69 Jan Dziekański 2013 Trzemeszno
70 Karol Ogrodny 2013 Ochodza
71 Aleksandra Welniak 2013 Mogilno
72 Zuzanna Pecyna 2013 Budzisław Stary NO NAME TEAM
73 Borys Łysiak 2013 Mogilno
74 Wojciech Mańczak 2013 Bydgoszcz
75 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
76 Nadia Pieczyńska 2013 Mogilno Przedszkole Padniewo
77 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
78 Kamil Wojciechowski 2013 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
79 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
80 Amelia Źrałka 2013 Mogilno
81 Kacper Ciesielski 2013 Nakło
82 Fabian Zieliński 2013 Mogilno
83 Wiktor Kempiński 2013 Toruń
84 Maria Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
85 Miłosz Szuman 2013 Dąbrowa Biskupia
86 Antoni Żywica 2013 Mogilno Mogilno Team
87 Szymon Chuchra 2013 Toruń
88 Dorota Braciszewaka 2013 Gąsawa
89 Wojciech Bieganowski 2013 Chełmce LIUKS KRUSZWICA
90 Aneta Strzelecka 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
91 Xawery Jeziorek 2013 Toruń TSŻ TORUŃ
92 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta
93 Lena Słowińska 2012 Łabiszyn
94 Igor Kazik 2012 Gąsawa
95 Antoni Marczewski 2012 Mogilno
96 Jan Maciejewski 2012 świerkowiec
97 Blanka Wardęcka 2012 Barcin
98 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
99 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
100 Kłos Jagoda 2012 Koronowo