Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Iga Kończal 2006 Żnin
2 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
3 Noemi Orzechowska 2006 Gąsawa SP Gąsawa
4 Nicola MORITZ 2006 Barcin Bosir Barcin
5 Aleksandra REWEZIŃSKA 2006 ŻNIN
6 Maciej Szymczak 2006 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
7 Maksymilian Gaczkowski 2006 Barcin Bosir Barcin
8 Kacper Górski 2006 Agnieszkowo Ptt Detla Płock
9 Natalia Jordanowska 2006 Barcin Bosir Barcin
10 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo
11 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
12 Izabela Tuszyńska 2007 Mogilno
13 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
14 Karol Janczewski 2007 Bydgoszcz
15 Mateusz Uciński 2007 Oborniki OKL Oborniki
16 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
17 Barbara Zabielska 2007 Toruń spc junior team
18 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
19 Ignacy Pudliszewski 2007 Koscian # SzymanowskiTeam / Kościan Team
20 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
21 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr.8 Gniezno
22 Agata Fabisiak 2008 Śrem
23 Eryk Szymczak 2008 Strzałkowo
24 Aleksander Grześkowiak 2008 Barcin Bosir Barcin
25 Kamila Marosz 2008 Mogilno
26 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
27 Hubert Kaczmarek 2008 Mogilno
28 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
29 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
30 Zuzanna Skowron 2008 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
31 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
32 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
33 Julia Pawłowska 2008 Mogilno
34 Maja Mikołajczak 2008 Barcin
35 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
36 Mikołaj Tomaszewski 2008 Piła
37 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
38 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
39 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
40 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
41 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
42 Maks Godurkiewicz 2009 Mogilno
43 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
44 Antoni Romanowski 2009 Mogilno
45 Maciej Maciejewski 2009 POZNAŃ
46 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
47 Zuzanna Burzyńska 2009 Mogilno
48 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
49 Kornelia Wojciechowska 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
50 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
51 Sergiusz Lubczyk 2009 Mogilno
52 Brajan Skowroński 2009 Jeziora Wielkie
53 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
54 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
55 Gabriela Kotarska 2009 Żydowo xxxxxxxxxxxxxxx
56 Krystian Maciejewski 2009 Rudki 44 B
57 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
58 Aleksander Grylewicz 2009 Mogilno
59 Maja Sobczak 2009 Mogilno
60 Igor Sobczak 2009 Mogilno
61 Jakub Szydełko 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
62 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
63 Witold Tokarski 2010 Piotrków Kujawski
64 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
65 Aleksander Sienkiewicz 2010 Inowrocław MKS Inowrocław
66 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
67 Oskar Badziński 2010 Bydgoszcz SP 64 Bydgoszcz
68 Paweł Frąckowiak 2010 Janikowo
69 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
70 Tymoteusz Sadecki 2010 Mogilno
71 Marcelina Lewandowska 2010 Mogilno
72 Gabriela Przybysz 2010 Mogilno
73 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
74 Martyna Janicka 2010 Inowrocław
75 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
76 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
77 Emanuel WOŹNIECKI 2010 Mogilno Pogoń Mogilno
78 Nikola Plewa 2010 Mogilno
79 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
80 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
81 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
82 Magdalena Ogrodna 2010 Ochodza
83 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
84 Szymon Wardęcki 2010 Barcin
85 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
86 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
87 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
88 Zofia Lewandowska 2010 Mogilno
89 Paweł Wojtasik 2010 Strzelno
90 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 Gniewkowo
91 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
92 Julia Winiecki 2011 Gniewkowo KB Inowrocław
93 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
94 Zofia Nowak 2011 Gąsawa
95 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
96 Wiktor Czyżewski 2011 Barcin Bosir Barcin
97 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
98 Maja Jaworska 2011 Toruń
99 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
100 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.