Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco Opłata
1 Igor Badziński 2015 Bydgoszcz Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
2 Oskar Badziński 2010 Bydgoszcz SP 64 Bydgoszcz
3 Gabriela Kotarska 2009 Żydowo xxxxxxxxxxxxxxx
4 Julia Winiecki 2011 Gniewkowo KB Inowrocław
5 Krzysztof Winiecki 2015 Gniewkowo KB Inowrocław
6 Nadia Pieczyńska 2013 Mogilno Przedszkole Padniewo
7 Alicja Michniewicz 2017 Toruń sucharem zasiał
8 Lena Okręglicka 2018 Bydgoszcz Biegam z Babcią
9 Kacper Górski 2006 Agnieszkowo Ptt Detla Płock
10 Lilianna Kłos 2015 J anikowo Biagam z mamą.
11 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
12 Alicja Szaprowska 2015 Bielice Przedszkole nr 1 w Mogilnie
13 Aneta Strzelecka 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
14 Piotr Nowak 2013 Mogilno Przedszkole nr 1 w Mogilnie
15 Zuzanna Wojciechowska 2008 Gniezno Szkoła Podstawowa nr.8 Gniezno
16 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
17 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
18 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
19 Barbara Zabielska 2007 Toruń spc junior team
20 Tomasz Zabielski 2009 Toruń spc junior team
21 Marek Zaborowski 2012 Bydgoszcz Szkoła Podstawowa nr 31
22 Tomasz Porada 2016 Mogilno Stawiska Squad
23 Lena Porada 2012 Mogilno Stawiska Squad
24 Michalina Przybylski 2015 Mogilno Stawiska Sqad
25 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
26 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
27 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
28 Ignacy Pudliszewski 2007 Koscian # SzymanowskiTeam / Kościan Team
29 Basia Sztypka 2007 WŁOCŁAWEK SP nr 14 Włocławek
30 Amelia Wilczyńska 2010 Bydgoszcz Biega moj tata
31 Julia Wilczyńska 2014 Bydgoszcz Biega moj tata
32 Zuzanna Strękowska 2007 ŻNIN MUKS KANGUR Żnin
33 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
34 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
35 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
36 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
37 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
38 Jakub Szydełko 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
39 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
40 Jan Marciniak 2012 Kcynia Aktywna Kcynia
41 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
42 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
43 Nicola MORITZ 2006 Barcin Bosir Barcin
44 Aleksander Grześkowiak 2008 Barcin Bosir Barcin
45 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
46 Wiktor Czyżewski 2011 Barcin Bosir Barcin
47 Kinga Smyk 2011 Barcin Bosir Barcin
48 Natalia Jordanowska 2006 Barcin Bosir Barcin
49 Maksymilian Gaczkowski 2006 Barcin Bosir Barcin
50 Mikolaj Prus 2009 Strzałkowo Nihgt Runners Września KIDS
51 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
52 Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski MKL Jarocin
53 Xawery Jeziorek 2013 Toruń TSŻ TORUŃ
54 Julia Michalak 2009 buk kijanki team
55 Emanuel WOŹNIECKI 2010 Mogilno Pogoń Mogilno
56 Aleksander Sienkiewicz 2010 Inowrocław MKS Inowrocław
57 Maksymilian Sienkiewicz 2012 Inowrocław MKS Inowrocław
58 Mateusz Uciński 2007 Oborniki OKL Oborniki
59 Monika Rucinska 2007 Strzelno Strzelno Biega
60 Wiktoria Rucinska 2010 Strzelno Strzelno Biega
61 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
62 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
63 Antoni Piotr Trzemkowski 2007 Kleczew OSiR Kleczew
64 Ania Sztypka 2010 WŁOCŁAWEK Sp nr 14
65 Zuzanna Pecyna 2013 Budzisław Stary NO NAME TEAM
66 Julia Pecyna 2015 Budzisław Stary NO NAME TEAM
67 Antoni Żywica 2013 Mogilno Mogilno Team
68 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
69 Stanisław Domalski 2015 Obudno #slimakibarcin
70 Wojciech Domalski 2017 Obudno #slimakibarcin
71 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta
72 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta
73 Bartosz Prus 2008 Strzałkowo Knight Runners Września
74 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
75 Artur Adamski 2011 Gowino Janusze Joggingu
76 Zuzanna Skowron 2008 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
77 Kornelia Wojciechowska 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
78 Janek Olejnik 2012 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
79 Kamil Wojciechowski 2013 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
80 Monika Pindel 2011 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
81 Maciej Szymczak 2006 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
82 Dawid Wekwejt 2009 Kruszwica LIUKS KRUSZWICA
83 Wojciech Bieganowski 2013 Chełmce LIUKS KRUSZWICA
84 Rozalia Szuman 2011 Dąbrowa Biskupia LIUKS KRUSZWICA
85 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
86 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
87 Noemi Orzechowska 2006 Gąsawa SP Gąsawa
88 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
89 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
90 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
91 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
92 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
93 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
94 Julia Urbanek 2016 Mogilno
95 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
96 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
97 Aleksandra REWEZIŃSKA 2006 ŻNIN
98 Izabela Tuszyńska 2007 Mogilno
99 Magdalena Szymczak 2017 Kołodziejewo
100 Oliwia Mrówczyńska 2007 Sarbinowo