Lista startowa - IX Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Artur Adamski 2011 Gowino Janusze Joggingu
2 Oskar Badziński 2010 Bydgoszcz SP 64 Bydgoszcz
3 Igor Badziński 2015 Bydgoszcz Przedszkole Niepubliczne Kacperkowy Światek
4 Wojciech Bieganowski 2013 Chełmce LIUKS KRUSZWICA
5 Maria Bińczarska 2010 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
6 Mikołaj Bińczarski 2007 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
7 Dorota Braciszewaka 2013 Gąsawa
8 Franciszek Budny 2011 OSTRÓW WLKP.
9 Stanisław Budny 2008 OSTRÓW WLKP.
10 Zuzanna Burzyńska 2009 Mogilno
11 Szymon Chuchra 2013 Toruń
12 Mateusz Chuchra 2010 Toruń MKL Toruń
13 Wiktoria Chylińska 2016 Komorniki
14 Patrycja Chylińska 2012 Komorniki
15 Kacper Ciesielski 2013 Nakło
16 Wiktor Czyżewski 2011 Barcin Bosir Barcin
17 Zofia Damas 2013 Mogilno
18 Leon Dardziński 2018 Inowrocław
19 Stanisław Domalski 2015 Obudno #slimakibarcin
20 Wojciech Domalski 2017 Obudno #slimakibarcin
21 Jan Dziekański 2013 Trzemeszno
22 Jakub Etmański 2014 Mogilno
23 Zuzanna Fabisiak 2012 Śrem
24 Agata Fabisiak 2008 Śrem
25 Amelia Ficek 2009 Kcynia Aktywna Kcynia
26 Maja Ficek 2010 Kcynia Aktywa Kcynia
27 Weronika Filipiak 2009 Bydgoszcz SP2
28 Piotr Filipiak 2012 Bydgoszcz SP2
29 Olivia Fliege 2015 TORUŃ
30 Natalie Fliege 2011 TORUŃ
31 Jerzy Foremski 2015 Brzozówka
32 Paweł Frąckowiak 2010 Janikowo
33 Jakub Frygier 2006 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
34 Maksymilian Gaczkowski 2006 Barcin Bosir Barcin
35 Maks Gawlik 2012 Bydgoszcz
36 Ola Gawlik 2009 Bydgoszcz
37 Maks Godurkiewicz 2009 Mogilno
38 Aleksandra Górna 2008 Jankowo Dolne
39 Kacper Górny 2009 Jankowo Dolne
40 Gabriel Górny 2016 Jankowo Dolne
41 Kacper Górski 2006 Agnieszkowo Ptt Detla Płock
42 Iza Graczykowska 2011 Bydgoszcz
43 Aleksander Grylewicz 2009 Mogilno
44 Adam Grylewicz 2011 Mogilno
45 Julian GRZĘDA 2010 Gniezno LENIWCE TEAM
46 Aleksander Grześkowiak 2008 Barcin Bosir Barcin
47 Zuzanna Głogowska 2011 Koronowo KS Mikrut Koronowo
48 Filip Głogowski 2009 Koronowo Victoria Koronowo
49 Weronika Haręcka 2010 Mogilno Szkoła Podstawowa im. Ignacego Jana Paderewskiego w Padniewie
50 Jan Haręcki 2015 Mogilno Przedszkole w Padniewie
51 Kłos Jagoda 2012 Koronowo
52 Mikolaj Janczak 2010 Mogilno
53 Lidia Janczewska 2009 Bydgoszcz
54 Małgorzata Janczewska 2011 Bydgoszcz
55 Karol Janczewski 2007 Bydgoszcz
56 Martyna Janicka 2010 Inowrocław
57 Olga Jankowska 2009 Barcin Bosir Barcin
58 Agata Jaracz 2008 MOGILNO
59 Emilia Jaracz 2011 MOGILNO
60 Maja Jaworska 2011 Toruń
61 Maja Jędryczka 2010 Kcynia Aktywna Kcynia
62 Jan Jędryczka 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
63 Xawery Jeziorek 2013 Toruń TSŻ TORUŃ
64 Natalia Jordanowska 2006 Barcin Bosir Barcin
65 Antoni Julkowski 2009 Gniezno
66 Hubert Kaczmarek 2008 Mogilno
67 Agata KACZMAREK 2014 Inowrocław
68 Kacper Kaniewski 2014 Kcynia Aktywna Kcynia
69 Martyna Karska 2014 Bydgoszcz
70 Mateusz Karski 2012 Bydgoszcz
71 Jakub Kaszowski 2014 Będzin
72 Kacper Kawka 2015 Bydgoszcz Niepubliczne przedszkole Zaczarowany Zakątek
73 Hanna Kazik 2017 Gąsawa
74 Igor Kazik 2012 Gąsawa
75 Wiktor Kazmierczak 2014 Parlinek
76 KAJA KĘDZIERSKA 2010 MOGILNO Mogilno Team
77 Wiktor Kempiński 2013 Toruń
78 Zofia Kocikowska 2016 Kórnik
79 Wiktor Kocikowski 2014 Kórnik
80 Szymon KODRANC 2012 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
81 Aleksandra KODRANC 2015 TRZEMESZNO Fundacja Aktywne Trzemeszno
82 Iga Kończal 2006 Żnin
83 Kacper Konieczka 2011 Inowrocław
84 Zofia Konkolewska 2015 Mogilno
85 Gabriela Kotarska 2009 Żydowo xxxxxxxxxxxxxxx
86 Maria Kotlarek 2013 DĄBROWA
87 Zuzanna Kotlarek 2016 DĄBROWA
88 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań Mamo gdzie meta
89 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań Mamo gdzie meta
90 Anna Kozaczyńska 2008 Janikowo Janikowo na sportowo
91 Filip Król 2017 Mogilno
92 Wiktor Kruszyna 2009 Dziemionna
93 Laura Kruszyńska 2015 Bydgoszcz Przedszkole niepubliczne Zaczarowany Zakątek
94 WERONIKA KRZEWIŃSKA 2008 MOGILNO SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 MOGILNO
95 MARIA KRZEWIŃSKA 2013 MOGILNO PRZEDSZKOLE U NATALKI I KUBUSIA ŚWIERKÓWIEC MOGILNO
96 Piotr Kubiak-Wesołowski 2011 Gniewkowo
97 Antoni Kuc 2011 krosno MKS Juvenia Puszczykowo
98 Miłosz Kułakowski 2010 Bydgoszcz
99 Adam Kłopotek 2010 Śliwice
100 Lilianna Kłos 2015 J anikowo Biagam z mamą.