Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
201 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
202 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
203 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
204 Marek Karólewski 1955 Inowrocław dechatlon team inowrocław
205 STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ 1963 Bydgoszcz Fordon Team
206 Jędrzej Kazimierz Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team
207 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
208 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
209 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
210 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
211 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
212 Waldemar Mazurkiewicz 1959 Niestronno Lisy
213 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
214 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
215 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
216 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
217 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa Sosna TEAM
218 Lucyna Zielińska 1985 Dąbrowa Biskupia Team PASJA Inowrocław
219 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
220 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
221 SYLWIA NAWROCKA 1989 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
222 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
223 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
224 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniexno
225 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Lakers Powidz
226 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Lakers Powidz
227 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
228 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
229 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin Morsy Barcin
230 Sławomir Nowak 1991 Barcin Morsy Barcin
231 Krzysztof Nowak 1970 Barcin Morsy Barcin
232 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
233 Krystian Górski 2001 Agnieszkowo PTT DELTA Płock
234 Jakub Kirsz 2000 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
235 Daria Paczkowska 2002 Buk Pomorski ABiC Jabłonowo Pomorskie
236 Radek Nowak 1982 Mogilno Duet NiN - Konferansjerzy
237 Leszek Drozdowicz 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
238 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
239 Przemysław Stefański 1984 Gębice Stefan Biega
240 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
241 Marek Ziętara 1982 Pakość Stowarzyszenie Psi Głos
242 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN MOGILNO TEAM