Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
101 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
102 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
103 Iwona Czarnecka 1975 Chełmno
104 Maciej BLIM 1978 Wtórek Zmasakrowani
105 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
106 Waldemar Maciński 1982 Bydgoszcz
107 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
108 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno
109 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
110 Katarzyna Studzinska 1983 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
111 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń
112 SYLWIA BLIM 1980 Wtórek Zmasakrowani
113 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
114 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
115 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
116 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
117 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
118 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław
119 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław
120 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi
121 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi
122 Wiktor Nowak 2004 Markowice
123 Adam Żarski 1972 Goślinowo / Żydowo ESKADA TECHNICZNA POWIDZ
124 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
125 Wojciech Gill 1985 Koronowo
126 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
127 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
128 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
129 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
130 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
131 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
132 Arleta Samulska 1987 Krzekotowo
133 Katarzyna Kulpińska 1996 Dąbrowa
134 Marta Wiśniewska-Krotecka 1989 Dąbrówka Smashing Pąpkins
135 Agnieszka Filipiak 1976 Gniezno
136 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
137 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
138 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
139 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin
140 Karolina Moritz 1980 Barcin
141 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
142 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
143 Marcin Łuczak 1994 Mogilno
144 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
145 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
146 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
147 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
148 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
149 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
150 Monika Bińczarska 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
151 Igor Kubicki 1991 Poznań
152 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
153 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
154 Dawid Kędzierski 2001 Tuczno
155 Monika Chmara 1981 Bydgoszcz
156 TOMASZ SZCZEPANIAK 1966 STRZELNO
157 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
158 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
159 Katarzyna Żywica 1974 Mogilno Mogilno Team
160 Damian Abramowski 1991 Żnin
161 Dominik Tomaszewski 1978 Piła
162 Magdalena Tomaszewska 1978 Piła
163 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
164 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
165 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
166 Maja Wojciechowska 2004 Barcin
167 Tomasz Astukiewicz 1970 Bydgoszcz
168 Agnieszka Astukiewicz 1968 Bydgoszcz
169 Marzena Tews 1974 Bydgoszcz
170 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie
171 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
172 Adam Kaczmarek 1980 Toruń
173 Agnieszka Nowak 1981 Strzelno
174 Aleksander Wilski 1995 Dąbrowa
175 Agnieszka Balcerzak 1983 Barcin
176 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
177 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
178 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
179 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
180 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin
181 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
182 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
183 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
184 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
185 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
186 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
187 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
188 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław
189 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
190 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
191 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
192 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
193 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
194 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
195 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
196 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
197 Piotr Wysocki 1989 Żnin
198 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
199 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
200 Maciej Maćkowski 1988 Żnin