Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Monika Moritz 1981 Barcin
102 Karolina Moritz 1980 Barcin
103 Jagoda Milczek 1984 Jastrzębowo
104 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
105 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
106 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
107 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
108 Waldemar Mazurkiewicz 1959 Niestronno Lisy
109 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
110 Jakub Malendowicz 1991 Dąbrowa
111 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
112 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
113 Waldemar Maciński 1982 Bydgoszcz
114 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
115 Artur Lorczak 1972 Mogilno
116 Zuzanna Lorczak 2003 Mogilno
117 Paweł Loba 1971 Gniezno
118 Marek Lisiecki 1957 Mogilno
119 Ewelina Paulina Lis 1973 Grudziądz
120 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
121 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
122 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
123 JANUSZ Lenc 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
124 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
125 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
126 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław
127 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław
128 Przemysław Kurek 2001 Szczepanowo
129 Katarzyna Kulpińska 1996 Dąbrowa
130 Marcin Kujawski 1989 Łochowo
131 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
132 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
133 Igor Kubicki 1991 Poznań
134 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
135 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
136 Katarzyna Krzewińska 2001 Mogilno
137 Dominik Krygier 2001 Dąbrowa
138 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
139 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz
140 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
141 Mateusz Kozaczyński 2002 Janikowo Janikowo na sportowo
142 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
143 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
144 Danuta Kowalik 1981 Dąbrowa Chełmińska
145 Marcel Konieczny 1996 Jeziora Wielkie
146 Alicja Konieczna 1994 Bydgoszcz
147 Dominika Konieczna 2003 Jeziora Wielkie
148 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega
149 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
150 Piotr Koch 1962 Mogilno
151 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
152 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team
153 Jakub Kmitta 1995 Inowrocław Janusze Joggingu
154 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno
155 Jakub Kirsz 2000 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie
156 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
157 Daniel Kedzierski 1975 Mogilno Mogilno Team
158 JAN KĘDZIERSKI 2004 Mogilno Mogilno Team
159 Dawid Kędzierski 2001 Tuczno
160 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo
161 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
162 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
163 Marek Karólewski 1955 Inowrocław dechatlon team inowrocław
164 Michał Kala 1984 Łabiszyn
165 Anna Kaczmarek 1982 Bydgoszcz
166 Adam Kaczmarek 1980 Toruń
167 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN MOGILNO TEAM
168 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń
169 Marek Jaskólski 1969 Kleczew
170 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
171 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
172 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
173 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniexno
174 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
175 Jacek Heidrych 1995 Mogilno
176 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
177 ZUZANNA HAJDRYCH 1966 KLECZEW OSiR Kleczew
178 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
179 Tomasz Głowski 1983 Mogilno
180 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
181 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
182 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
183 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
184 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
185 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
186 Krystian Górski 2001 Agnieszkowo PTT DELTA Płock
187 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
188 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
189 Wojciech Gill 1985 Koronowo
190 Krzysztof Gerka 1957 Brzuze KB LECH RYPIN
191 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin
192 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
193 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
194 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
195 Dagmara Fydrych 1999 Dąbrowa
196 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
197 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
198 Agnieszka Filipiak 1976 Gniezno
199 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
200 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica