Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata
101 Katarzyna Studzinska 1983 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
102 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
103 Dominika Konieczna 2003 Jeziora Wielkie
104 Marcel Konieczny 1996 Jeziora Wielkie
105 Łukasz Szpulecki 1989 JEZIORA WIELKIE Zmasakrowani
106 Tomasz Uklejewski 1971 Jeziorki
107 Julianna Zielińska 2001 Józefowo Carsekt Finanse
108 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi
109 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi
110 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
111 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew
112 Marek Jaskólski 1969 Kleczew
113 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
114 ZUZANNA HAJDRYCH 1966 KLECZEW OSiR Kleczew
115 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew OSiR Kleczew
116 Monika Chylińska 1989 Komorniki
117 Wojciech Gill 1985 Koronowo
118 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
119 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo
120 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
121 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
122 Krzysztof Chmielarz 1992 Kruszwica CHMIELARZ TEAM
123 Arleta Samulska 1987 Krzekotowo
124 Monika Sobczak-Waliś 1980 Lisków
125 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
126 Wiktor Nowak 2004 Markowice
127 Artur Lorczak 1972 Mogilno
128 Zuzanna Lorczak 2003 Mogilno
129 Tomasz Głowski 1983 Mogilno
130 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team
131 Natalia Żywczewska 1989 Mogilno
132 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
133 Katarzyna Żywica 1974 Mogilno Mogilno Team
134 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
135 Piotr Dobrzyński 1985 Mogilno Orlik Dąbrowa
136 Piotr Koch 1962 Mogilno
137 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
138 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
139 Radek Nowak 1982 Mogilno Duet NiN - Konferansjerzy
140 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
141 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
142 Marcin Nawrocki 1980 Mogilno Mogilno Team
143 Sławomir Damas 1988 Mogilno Mogilno Team
144 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
145 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
146 Kasia Nawrocka 1982 Mogilno
147 Sylwia Wełniak 1984 Mogilno
148 Łukasz Trudziński 1988 Mogilno
149 Marcin Łuczak 1994 Mogilno
150 Donata Chudzik 1975 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
151 Karolina Oświecińska 1994 Mogilno
152 Jacek Heidrych 1995 Mogilno
153 Marek Lisiecki 1957 Mogilno
154 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
155 Katarzyna Krzewińska 2001 Mogilno
156 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
157 Damian Woźniak 1988 Mogilno
158 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
159 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
160 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team
161 Eryk Pollak 1995 MOGILNO
162 JAN KĘDZIERSKI 2004 Mogilno Mogilno Team
163 Daniel Kedzierski 1975 Mogilno Mogilno Team
164 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
165 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
166 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
167 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie
168 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
169 Waldemar Mazurkiewicz 1959 Niestronno Lisy
170 ADAM OLSZEWSKI 1963 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN
171 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
172 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
173 Bogusława Fabjan 1959 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
174 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
175 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
176 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
177 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
178 Sebastian Szczepaniak 1989 PADNIEWO Carsekt Finanse
179 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
180 Karolina Stawska 1996 Pakość
181 Marek Ziętara 1982 Pakość Stowarzyszenie Psi Głos
182 Paulina Stępień 1996 Pakość
183 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
184 Magdalena Tomaszewska 1978 Piła
185 Dominik Tomaszewski 1978 Piła
186 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
187 Igor Kubicki 1991 Poznań
188 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
189 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
190 Anna Durałek 1976 Pruszcz
191 Wojciech Napierała 1995 Przedbojewice Janusze Joggingu
192 Lidia Piątek 1977 Przyłęki
193 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
194 Jarosław Orłowski 1973 Sędowo
195 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
196 Emilian Rosiński 2000 Sędowo
197 Beata Perera 1986 Sędowo
198 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
199 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
200 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega