Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Katarzyna Studzinska 1983 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
102 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin
103 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
104 Katarzyna Żywica 1974 Mogilno Mogilno Team
105 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
106 Katarzyna Kulpińska 1996 Dąbrowa
107 Katarzyna Krzewińska 2001 Mogilno
108 Krystian Górski 2001 Agnieszkowo PTT DELTA Płock
109 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń
110 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław
111 Krzysztof Chmielarz 1992 Kruszwica CHMIELARZ TEAM
112 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
113 Krzysztof Gerka 1957 Brzuze KB LECH RYPIN
114 Krzysztof Bojarowski 1985 Bydgoszcz
115 Krzysztof Nowak 1970 Barcin Morsy Barcin
116 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
117 Leszek Drozdowicz 1975 Inowrocław Amatorzy 40 +
118 Lidia Piątek 1977 Przyłęki
119 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
120 Lucyna Zielińska 1985 Dąbrowa Biskupia Team PASJA Inowrocław
121 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
122 Maciej BLIM 1978 Wtórek Zmasakrowani
123 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin
124 Magdalena Tomaszewska 1978 Piła
125 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
126 Maja Wojciechowska 2004 Barcin
127 Marcel Konieczny 1996 Jeziora Wielkie
128 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse
129 Marcin Nawrocki 1980 Mogilno Mogilno Team
130 Marcin Kujawski 1989 Łochowo
131 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
132 Marcin Łuczak 1994 Mogilno
133 Marek Karólewski 1955 Inowrocław dechatlon team inowrocław
134 Marek Jaskólski 1969 Kleczew
135 Marek Ziętara 1982 Pakość Stowarzyszenie Psi Głos
136 Marek Lisiecki 1957 Mogilno
137 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
138 Mariusz Albiński 1986 Inowrocław
139 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław
140 Marta Wiśniewska-Krotecka 1989 Dąbrówka Smashing Pąpkins
141 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
142 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega
143 Marzena Tews 1974 Bydgoszcz
144 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny
145 Mateusz Kozaczyński 2002 Janikowo Janikowo na sportowo
146 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
147 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi
148 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
149 Michał Podolski 2002 Łazieniec
150 Michał Kala 1984 Łabiszyn
151 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
152 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
153 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team
154 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo
155 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
156 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
157 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo
158 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
159 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
160 Monika Chylińska 1989 Komorniki
161 Monika Sobczak-Waliś 1980 Lisków
162 Monika Moritz 1981 Barcin
163 Monika Bińczarska 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
164 Monika Chmara 1981 Bydgoszcz
165 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
166 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team
167 Natalia Żywczewska 1989 Mogilno
168 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniexno
169 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
170 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
171 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
172 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
173 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Lakers Powidz
174 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
175 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno
176 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
177 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
178 Paulina Stępień 1996 Pakość
179 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
180 Paweł Dobuszyński 1977 Toruń
181 Paweł Loba 1971 Gniezno
182 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
183 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
184 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
185 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
186 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
187 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
188 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
189 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega
190 Piotr Podolski 2003 Łazieniec
191 Piotr Dobrzyński 1985 Mogilno Orlik Dąbrowa
192 Piotr Koch 1962 Mogilno
193 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
194 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
195 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
196 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz
197 Piotr Wysocki 1989 Żnin
198 Przemysław Stefański 1984 Gębice Stefan Biega
199 Przemysław Wojtasik 1985 Strzelno
200 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las