Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
101 Agnieszka Nowak 1981 Strzelno
102 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
103 Arleta Domagalska 1981 Budzisław koscielny
104 Danuta Kowalik 1981 Dąbrowa Chełmińska
105 Anna Kaczmarek 1982 Bydgoszcz
106 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
107 Kasia Nawrocka 1982 Mogilno
108 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
109 Waldemar Maciński 1982 Bydgoszcz
110 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
111 Marek Ziętara 1982 Pakość Stowarzyszenie Psi Głos
112 Radek Nowak 1982 Mogilno Duet NiN - Konferansjerzy
113 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
114 Katarzyna Studzinska 1983 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
115 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
116 Joanna Rucinska 1983 Strzelno Strzelno Biega
117 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
118 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
119 Agnieszka Balcerzak 1983 Barcin
120 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
121 Andrzej Bereźnicki 1983 Barcin Morsy Barcin
122 Tomasz Głowski 1983 Mogilno
123 Michał Kala 1984 Łabiszyn
124 Sylwia Wełniak 1984 Mogilno
125 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega
126 Przemysław Stefański 1984 Gębice Stefan Biega
127 Jagoda Milczek 1984 Jastrzębowo
128 Przemysław Wojtasik 1985 Strzelno
129 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
130 Krzysztof Bojarowski 1985 Bydgoszcz
131 Wojciech Gill 1985 Koronowo
132 Lucyna Zielińska 1985 Dąbrowa Biskupia Team PASJA Inowrocław
133 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team
134 Hanna Wójcik - Kłos 1985 Janikowo KS Strefa Mogilno
135 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
136 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno
137 Piotr Dobrzyński 1985 Mogilno Orlik Dąbrowa
138 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
139 Beata Perera 1986 Sędowo
140 Mariusz Albiński 1986 Inowrocław
141 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
142 Arleta Samulska 1987 Krzekotowo
143 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny
144 Jan Bernaciak 1987 Trzemeszno
145 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
146 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
147 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
148 Gracjana Domalska 1987 Barcin #slimakibarcin
149 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
150 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
151 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
152 Damian Woźniak 1988 Mogilno
153 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
154 Łukasz Trudziński 1988 Mogilno
155 Sławomir Damas 1988 Mogilno Mogilno Team
156 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
157 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team
158 Jędrzej Kazimierz Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team
159 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
160 Monika Chylińska 1989 Komorniki
161 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz
162 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
163 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
164 Natalia Żywczewska 1989 Mogilno
165 Karolina Bogdanów 1989 Bydgoszcz
166 SYLWIA NAWROCKA 1989 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
167 Marta Wiśniewska-Krotecka 1989 Dąbrówka Smashing Pąpkins
168 Łukasz Szpulecki 1989 JEZIORA WIELKIE Zmasakrowani
169 Marcin Kujawski 1989 Łochowo
170 Piotr Wysocki 1989 Żnin
171 Sebastian Szczepaniak 1989 PADNIEWO Carsekt Finanse
172 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
173 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz
174 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
175 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
176 Paulina Bernaciak 1990 Gniezno
177 Anna Białkowska 1990 Barcin
178 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
179 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
180 Agnieszka Woszczyk 1991 Bydgoszcz
181 Jakub Malendowicz 1991 Dąbrowa
182 Sławomir Nowak 1991 Barcin Morsy Barcin
183 Daria Sikora 1991 Dobrzyków
184 Igor Kubicki 1991 Poznań
185 Damian Abramowski 1991 Żnin
186 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
187 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
188 Krzysztof Chmielarz 1992 Kruszwica CHMIELARZ TEAM
189 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
190 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
191 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
192 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
193 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
194 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
195 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
196 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa Sosna TEAM
197 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
198 Alicja Konieczna 1994 Bydgoszcz
199 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
200 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin