Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
101 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
102 Wojciech Gill 1985 Koronowo
103 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
104 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
105 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
106 Katarzyna Krzewińska 2001 Mogilno
107 Kacper Socha 1995 Trzemeszno
108 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz
109 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las
110 Beata Perera 1986 Sędowo
111 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
112 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
113 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
114 Alicja Konieczna 1994 Bydgoszcz
115 Eryk Pollak 1995 MOGILNO
116 Agnieszka Woszczyk 1991 Bydgoszcz
117 Damian Woźniak 1988 Mogilno
118 Przemysław Kurek 2001 Szczepanowo
119 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
120 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
121 Agnieszka Balcerzak 1983 Barcin
122 Arleta Domagalska 1981 Budzisław koscielny
123 Jan Bernaciak 1987 Trzemeszno
124 Hubert Wójcik 2004 Janikowo
125 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
126 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo
127 Mateusz Kozaczyński 2002 Janikowo Janikowo na sportowo
128 Monika Bińczarska 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
129 Marta Wiśniewska-Krotecka 1989 Dąbrówka Smashing Pąpkins
130 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
131 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie
132 JANUSZ Lenc 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
133 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
134 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega
135 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
136 Krzysztof Gerka 1957 Brzuze KB LECH RYPIN
137 ADAM OLSZEWSKI 1963 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN
138 Jakub Kmitta 1995 Inowrocław Janusze Joggingu
139 Wojciech Napierała 1995 Przedbojewice Janusze Joggingu
140 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
141 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin
142 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin
143 Gracjana Domalska 1987 Barcin #slimakibarcin
144 Natalia Knast 1985 Mogilno Mogilno Team
145 Katarzyna Żywica 1974 Mogilno Mogilno Team
146 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
147 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
148 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogino Mogilno Team
149 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
150 Sławomir Damas 1988 Mogilno Mogilno Team
151 Marcin Nawrocki 1980 Mogilno Mogilno Team
152 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
153 Michał Bubak 1988 Mogilno Mogilno Team
154 Daniel Kedzierski 1975 Mogilno Mogilno Team
155 JAN KĘDZIERSKI 2004 Mogilno Mogilno Team
156 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
157 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
158 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław BBL Inowrocław/Inowrocław Biega
159 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz RUN PASJA
160 Antoni Okręglicki 1948 Bydgoszcz RUN PASJA
161 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew
162 ZUZANNA HAJDRYCH 1966 KLECZEW OSiR Kleczew
163 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew OSiR Kleczew
164 Wiesław Fabjan 1960 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
165 Bogusława Fabjan 1959 Oleśnica KubisiaTam Oleśnica
166 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega
167 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
168 Joanna Rucinska 1983 Strzelno Strzelno Biega
169 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
170 Jacek Piotrowicz 1972 Inowrocław SAPER TEAM
171 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
172 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
173 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
174 Piotr Dobrzyński 1985 Mogilno Orlik Dąbrowa
175 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
176 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
177 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
178 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
179 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
180 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
181 SYLWIA BLIM 1980 Wtórek Zmasakrowani
182 Katarzyna Studzinska 1983 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
183 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
184 Maciej BLIM 1978 Wtórek Zmasakrowani
185 Łukasz Szpulecki 1989 JEZIORA WIELKIE Zmasakrowani
186 Krzysztof Chmielarz 1992 Kruszwica CHMIELARZ TEAM
187 Paulina Karwasz 1992 Lubiewo CHMIELARZ TEAM
188 Julianna Zielińska 2001 Józefowo Carsekt Finanse
189 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse
190 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse
191 Sebastian Szczepaniak 1989 PADNIEWO Carsekt Finanse
192 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse
193 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
194 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
195 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
196 Adam Żarski 1972 Goślinowo / Żydowo ESKADA TECHNICZNA POWIDZ
197 Hanna Wójcik - Kłos 1985 Janikowo KS Strefa Mogilno
198 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
199 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
200 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO