Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
101 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
102 Mateusz Kozaczyński 2002 Janikowo Janikowo na sportowo
103 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
104 Aleksandra Krawczuk 1990 Bydgoszcz
105 Sandra Król 1988 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
106 Dominik Krygier 2001 Dąbrowa
107 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
108 Katarzyna Krzewińska 2001 Mogilno
109 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
110 Igor Kubicki 1991 Poznań
111 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
112 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
113 Marcin Kujawski 1989 Łochowo
114 Katarzyna Kulpińska 1996 Dąbrowa
115 Przemysław Kurek 2001 Szczepanowo
116 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław
117 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław
118 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
119 Patryk Kłopotek 1989 Bydgoszcz WRB
120 JANUSZ Lenc 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
121 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
122 Paweł Lewandowski 1993 Żnin Czarne Dziki
123 Michał Libner 2002 PADNIEWO Carsekt Finanse
124 Ewelina Paulina Lis 1973 Grudziądz
125 Marek Lisiecki 1957 Mogilno
126 Paweł Loba 1971 Gniezno
127 Artur Lorczak 1972 Mogilno
128 Zuzanna Lorczak 2003 Mogilno
129 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
130 Waldemar Maciński 1982 Bydgoszcz
131 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
132 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
133 Jakub Malendowicz 1991 Dąbrowa
134 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
135 Michał Mazurkiewicz 1990 Padniewko Lisy
136 Olga Mazurkiewicz 1992 Padniewko Lisy
137 Waldemar Mazurkiewicz 1959 Niestronno Lisy
138 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
139 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
140 Jagoda Milczek 1984 Jastrzębowo
141 Monika Moritz 1981 Barcin
142 Karolina Moritz 1980 Barcin
143 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
144 Wojciech Napierała 1995 Przedbojewice Janusze Joggingu
145 Kasia Nawrocka 1982 Mogilno
146 SYLWIA NAWROCKA 1989 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
147 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
148 Marcin Nawrocki 1980 Mogilno Mogilno Team
149 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
150 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
151 Radek Nowak 1982 Mogilno Duet NiN - Konferansjerzy
152 Krzysztof Nowak 1970 Barcin Morsy Barcin
153 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
154 Wiktor Nowak 2004 Markowice
155 Agnieszka Nowak 1981 Strzelno
156 Sławomir Nowak 1991 Barcin Morsy Barcin
157 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz RUN PASJA
158 Antoni Okręglicki 1948 Bydgoszcz RUN PASJA
159 ADAM OLSZEWSKI 1963 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN
160 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
161 Jarosław Orłowski 1973 Sędowo
162 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
163 Karolina Oświecińska 1994 Mogilno
164 Daria Paczkowska 2002 Buk Pomorski ABiC Jabłonowo Pomorskie
165 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
166 Beata Perera 1986 Sędowo
167 Lidia Piątek 1977 Przyłęki
168 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
169 Jacek Piotrowicz 1972 Inowrocław SAPER TEAM
170 Michał Podolski 2002 Łazieniec
171 Piotr Podolski 2003 Łazieniec
172 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny
173 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
174 Eryk Pollak 1995 MOGILNO
175 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
176 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
177 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
178 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
179 Daria Rolka 1994 Bydgoszcz
180 Emilian Rosiński 2000 Sędowo
181 Joanna Rucinska 1983 Strzelno Strzelno Biega
182 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega
183 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
184 Arleta Samulska 1987 Krzekotowo
185 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
186 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław
187 Daria Sikora 1991 Dobrzyków
188 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
189 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
190 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega
191 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
192 Jędrzej Kazimierz Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team
193 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew OSiR Kleczew
194 Monika Sobczak-Waliś 1980 Lisków
195 Kacper Socha 1995 Trzemeszno
196 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa Sosna TEAM
197 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
198 Karolina Stawska 1996 Pakość
199 Przemysław Stefański 1984 Gębice Stefan Biega
200 Paulina Stępień 1996 Pakość