Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
2 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
3 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
4 Piotr Wysocki 1989 Żnin
5 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK
6 Lucyna Knioła 1968 Nakło nad Notecią
7 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
8 Anna Graczykowska 1986 Inowrocław
9 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
10 Agnieszka Kłopotek 1969 Śliwice
11 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
12 Maciej Maćkowski 1988 Żnin
13 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
14 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
15 Paweł Kołodziejczyk 1983 Piła
16 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
17 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
18 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1977 Mogilno
19 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
20 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
21 Magdalena Gawrońska 1994 Barcin
22 Bożena Gawrońska 1963 Barcin
23 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
24 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław
25 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
26 Magdalena Tomaszewska 1978 Piła
27 Aleksander Wilski 1995 Dąbrowa
28 Agnieszka Nowak 1981 Strzelno
29 Adam Kaczmarek 1980 Toruń
30 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
31 Zenon Byczkowski 1965 Murowaniec indywidualnie
32 Marzena Tews 1974 Bydgoszcz
33 Agnieszka Astukiewicz 1968 Bydgoszcz
34 Tomasz Astukiewicz 1970 Bydgoszcz
35 Maja Wojciechowska 2004 Barcin
36 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
37 Agnieszka Balcerzak 1983 Barcin
38 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
39 Milena Gaida 1985 Szczepanowo
40 Dominik Tomaszewski 1978 Piła
41 Damian Abramowski 1991 Żnin
42 Katarzyna Żywica 1974 Mogilno Mogilno Team
43 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
44 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
45 TOMASZ SZCZEPANIAK 1966 STRZELNO
46 Monika Chmara 1981 Bydgoszcz
47 Dawid Kędzierski 2001 Tuczno
48 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
49 Łukasz Ficek 1981 Kcynia Aktywna Kcynia
50 Marcin Hurysz 1982 Mogilno
51 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny
52 Igor Kubicki 1991 Poznań
53 Monika Bińczarska 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek
54 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
55 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
56 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
57 Anna Kochowicz 1971 Zielonka Wataha Bydgoszcz
58 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo Łabiszyn Runners
59 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
60 Marcin Łuczak 1994 Mogilno
61 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
62 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza
63 Karolina Moritz 1980 Barcin
64 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin
65 Agnieszka Lewandowska 1985 Sędowo AKTYWNE MOGILNO
66 Anna Barczak - Sroczyńska 1988 Padniewko AKTYWNE MOGILNO
67 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew Mogilno Team
68 Agnieszka Filipiak 1976 Gniezno
69 Marta Wiśniewska-Krotecka 1989 Dąbrówka Smashing Pąpkins
70 Katarzyna Kulpińska 1996 Dąbrowa
71 Arleta Samulska 1987 Krzekotowo
72 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
73 anna hadowska 1954 jacewo Inowrocławski Klub Sportowy Karate
74 Paweł Maciejewski 1983 Poznan
75 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
76 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
77 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
78 Wojciech Gill 1985 Koronowo
79 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
80 Adam Żarski 1972 Goślinowo / Żydowo ESKADA TECHNICZNA POWIDZ
81 Wiktor Nowak 2004 Markowice
82 Małgorzata Bobrowska 1973 Kazimierz Biskupi
83 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi
84 Roman Kwiatkowski 2003 Inowrocław
85 Mariusz Kwiatkowski 1971 Inowrocław
86 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin
87 Paweł Marchel 1989 Solec Kujawski
88 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
89 Norbert Hope 1987 Wągrowiec Serpol Team
90 Ewa Giza 1987 Wągrowiec Serpol Team
91 SYLWIA BLIM 1980 Wtórek Zmasakrowani
92 Krzysztof Jastrzębski 1972 Toruń
93 Katarzyna Studzinska 1983 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
94 Paulina Erber-Fryska 1981 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
95 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno
96 SZYMON KUFEL 1990 ŚWIECIE endureteam
97 Waldemar Maciński 1982 Bydgoszcz
98 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno Strzelno Biega
99 Maciej BLIM 1978 Wtórek Zmasakrowani
100 Iwona Czarnecka 1975 Chełmno