Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Marcin Łuczak 1994 Mogilno
2 Katarzyna Żywica 1974 Mogilno Mogilno Team
3 Natalia Żywczewska 1989 Mogilno
4 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki Carsekt Finanse
5 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo
6 Marek Ziętara 1982 Pakość Stowarzyszenie Psi Głos
7 Lucyna Zielińska 1985 Dąbrowa Biskupia Team PASJA Inowrocław
8 Julianna Zielińska 2001 Józefowo Carsekt Finanse
9 Adam Żarski 1972 Goślinowo / Żydowo ESKADA TECHNICZNA POWIDZ
10 Marcin Zacharenko 1976 HUTA PALĘDZKA Carsekt Finanse
11 Tomasz Włodarczyk 1977 Witkowo Lakers Powidz
12 Patryk Włodarczyk 2003 Witkowo Lakers Powidz
13 Piotr Wysocki 1989 Żnin
14 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
15 Damian Woźniak 1988 Mogilno
16 Agnieszka Woszczyk 1991 Bydgoszcz
17 Jędrzej Wolski 2004 Mogilno Mogilno Team
18 Przemysław Wojtasik 1985 Strzelno
19 Magdalena Wojtanis 1982 Toruń
20 Hanna Wójcik - Kłos 1985 Janikowo KS Strefa Mogilno
21 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
22 Hubert Wójcik 2004 Janikowo
23 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno Mogilno Team
24 Maja Wojciechowska 2004 Barcin
25 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz
26 Bartosz Wiśniewski 1992 Murowana Goślina Smashing Pąpkins
27 Marta Wiśniewska-Krotecka 1989 Dąbrówka Smashing Pąpkins
28 Aleksander Wilski 1995 Dąbrowa
29 Sylwia Wełniak 1984 Mogilno
30 Dariusz Wasiak 1972 Kazimierz Biskupi
31 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew OSiR Kleczew
32 Tomasz Uklejewski 1971 Jeziorki
33 Łukasz Trudziński 1988 Mogilno
34 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
35 Dominik Tomaszewski 1978 Piła
36 Magdalena Tomaszewska 1978 Piła
37 Marzena Tews 1974 Bydgoszcz
38 Justyna Szymańska 1982 Gniezno
39 Łukasz Szpulecki 1989 JEZIORA WIELKIE Zmasakrowani
40 Sebastian Szczepaniak 1989 PADNIEWO Carsekt Finanse
41 TOMASZ SZCZEPANIAK 1966 STRZELNO
42 Katarzyna Studzinska 1983 Jeziora Wielkie Zmasakrowani
43 Paulina Stępień 1996 Pakość
44 Przemysław Stefański 1984 Gębice Stefan Biega
45 Karolina Stawska 1996 Pakość
46 Marta Stawicka 2002 Dąbrowa
47 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa Sosna TEAM
48 Kacper Socha 1995 Trzemeszno
49 Monika Sobczak-Waliś 1980 Lisków
50 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew OSiR Kleczew
51 Jędrzej Kazimierz Skupsz 1988 Bydgoszcz Fordon Team
52 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
53 MARZENA SIWIŃSKA 1984 Witkowo Witkowo Biega
54 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
55 Monika Siminska 1982 Słońsko #BBKTS
56 Daria Sikora 1991 Dobrzyków
57 Krzysztof Sarnecki 1978 Inowrocław
58 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
59 Arleta Samulska 1987 Krzekotowo
60 Wojciech "RYCHU" Rychlewski 1987 Inowrocław
61 Piotr Ruciński 1978 Strzelno Strzelno Biega
62 Joanna Rucinska 1983 Strzelno Strzelno Biega
63 Emilian Rosiński 2000 Sędowo
64 Daria Rolka 1994 Bydgoszcz
65 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno Serpol Team
66 Katarzyna Przybylski 1980 Mogilno Stawiska Squad
67 Remigiusz Prussak 1992 Mogilno Wodny Świat
68 Robert Popielarz 1969 Rynarzewo #Wkurw_Team
69 Eryk Pollak 1995 MOGILNO
70 Anna Polgert 1993 Poznań Morsy Barcin
71 Mateusz Polaszyk 1987 Budzisław koscielny
72 Michał Podolski 2002 Łazieniec
73 Piotr Podolski 2003 Łazieniec
74 Jacek Piotrowicz 1972 Inowrocław SAPER TEAM
75 Aneta Piekut 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
76 Lidia Piątek 1977 Przyłęki
77 Beata Perera 1986 Sędowo
78 Bartosz Pawlak 1990 Padniewko WKS Grunwald Poznań
79 Daria Paczkowska 2002 Buk Pomorski ABiC Jabłonowo Pomorskie
80 Karolina Oświecińska 1994 Mogilno
81 Justyna Ostrowska 1988 Barcin
82 Jarosław Orłowski 1973 Sędowo
83 ADAM OLSZEWSKI 1963 NOWY KOBRZYNIEC KB LECH RYPIN
84 Andrzej Olszewski 1964 Aleksandrów Kujawski Modrzejewski Team
85 Antoni Okręglicki 1948 Bydgoszcz RUN PASJA
86 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz RUN PASJA
87 Sławomir Nowak 1991 Barcin Morsy Barcin
88 Radek Nowak 1982 Mogilno Duet NiN - Konferansjerzy
89 Krzysztof Nowak 1970 Barcin Morsy Barcin
90 Bożena Nowak 1974 Mogilno AKTYWNE MOGILNO
91 Wiktor Nowak 2004 Markowice
92 Agnieszka Nowak 1981 Strzelno
93 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
94 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
95 Piotr Nawrocki 1971 Mogolno SAPER TEAM
96 Marcin Nawrocki 1980 Mogilno Mogilno Team
97 Kasia Nawrocka 1982 Mogilno
98 SYLWIA NAWROCKA 1989 Inowrocław Team PASJA Inowrocław
99 Wojciech Napierała 1995 Przedbojewice Janusze Joggingu
100 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team